no-img
دانلود پروژه

سوالات ریاضی پایه اول ابتدایی فروردین ماه

دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
سوالات ریاضی پایه اول ابتدایی فروردین ماه
pdf
آوریل 25, 2020

سوالات ریاضی پایه اول ابتدایی فروردین ماه


دانلود رایگان سوالات ریاضی پایه اول ابتدایی فروردین ۹۵ – آزمون حاضر مربوط به کتاب ریاضی کلاس اول دبستان و با فرمت : pdf پی دی اف در ۳ صفحه به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

سوالات ریاضی پایه اول ابتدایی فروردین

نمونه سئوالات و ازمون ریاضی کلاس اول ابتدایی فروردین ماه ۹۵ که دارای ۱۰ سئوال که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. که در ادامه شما قسمتی از سوالات حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این آزمون و سوالات : ۱- رضا ۸ کتاب داشت. پدرش هم ۶ کتاب به او داد. حالا رضا چند کتاب دارد؟ ۲- دسته های ده تایی درست کن و جدول را کامل کن. ۳- جمع یا تفریق داده شده را روی محور نشان دهید. ۴- با توجه به عدد داده شده چوب خط بکش ۵-الگو های داده شده را ادامه بده ۶- اندازه ی ماشین بین …….. تا …… جینه است. ۷-حاصل جمع و تفریق های زیر را به دست آورید. ۸- این اعداد را طوری مرتب کنید تا ۵ تا ۵ تا جلو برود. ۹-علی ساعت ۵ به خانه آمد. زمانی را که او به خانه آمد روی ساعت نشان دهید. ۱۰- اعداد داده شده را به حروف و رقم بنویس. هفتاد و چهار – شصت و نه

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان نمونه سوالات ریاضی پایه اول ابتدایی فروردین ماه از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.