no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم چند رقم بر یک رقم)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم چند رقم بر یک رقم)
doc
نوامبر 26, 2017
3 مگابایت
3000 تومان
37 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم چند رقم بر یک رقم)


دانلود درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی تقسیم چند رقم بر یک رقم

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش در ۳۷ صفحه

 

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم چند رقم بر یک رقم) با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم گرامی بوده و در ۴ فصل با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۷ صفحه کامل و آماده جهت استفاده درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید.

درس پژوهی

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

در آموزشگاه ابتدایی ….مدیریت و همکاران این آموزشگاه تصمیم گرفتند که در برنامه درس پژوهی شرکت نمایتد با تشکیل شورای معلمان چالش های هر پایه مشخص شد ودر پایان جلسه تصمیم گرفته شد که باتوجه به مباحث جذاب ریاضیات چهارم  آموزش تقسیم چند رقم بر یک رقم به عنوان موضوع درس پژوهی انتخاب شودابتدادانش آموزان هدف انتخاب شدنداز اولیائ دانش آموزان رضایت نامه جهت حضور در اجرای طرح اخذ گردید  این دانش آموزان ….. نفر بودند  .  سپس ضمن تقسیم کار ومشخص نمودن نقش اعضاد گروه درس پژوهی با رضایت کامل همکاران جهت ایفای نقش وقیلمبرداری به شرح زیر انتخاب شدند . با همکاری گروه ۷نفره  طرح درس اولیه باتوجه به سند تحول بنیادین تنظیم گردید .وسایل کمک آموزشی باهمکاری مدرس ودانش آموزان تهیه شد تاریخ بزگزاری تدریس اولیه مشخص وتدریس اولیه انجام شد.بعداز انجام تدریس توسط مجری ……..توسط ناظرین حاضر در کلاس تدریس ایشان مورد نقد وبرسی قرار گرفت اشکالات کار مشخص شد وبا بازبینی فیلم توسط مدرس محترم اشکالات کار مشخص شد. سپس وباهمکاری اعضاءگروه طرح درس دوم تهیه روشها وراهکارهای نوین انتخاب ومجددا تدریس در کلاس صورت گرفت.که الحمد الله باتوجه به تدریس اولیه وتحقق اهداف مورد نظر نتایج بهتری بدست آمد که نتیجه ی آن را می توانستیم در نحوه ی پاسخگویی دانش آموزان وارزشیابی پایانی مشاهده نماییم.

تعلیم و تربیت دانش آموزان رسالتی خطیر و بزرگ است که نظام آموزشی کشور   به انجام این امر می پردازد. به سبب شرایط محیطی، پایین بودن آمار دانش آموزی، کمبود معلم، فضای آموزشی، وضعیت فیزیکی مدارس، کلاس ها، و روش های تدریس و جدید التالیف بودن کتب ابتدایی وعدم آگاهی اولیاء از روشهای نوین تدریس وهمچنین پایین بودن سطح سواد اولیاءدر کمک نمودن به فرزندانشان  یک ضرورت به نظر می رسد. با توجه به این موضوع ،شیوه های اداره ی کلاس نوین و متفاوت گروهی را می طلبد به طوری که در شیوه ی گروهی نیز تدریس درس و یا موضوع واحد در یک جلسه درس به کلیه پایه های حاضر در کلاس درس انجام می گیرد.با توجه به توضیحات فوق خاطر نشان می شود که درس پژوهی حاضر در دبستان ….. واقع در …… با ….. دانش آموز ….. و …. کلاس انجام گرفته است که کلاس چهارم  با … دانش آموز …….  انجام گرفته به طوری که جامعه دانش آموزی هدف در این پژوهش تدریس تقسیم چند رقم بر یک رقم در کلاس چهارم است.

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی کلاس چهارم ابتدایی تقسیم چند رقم بر یک رقم به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.