no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم فرایندی)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم فرایندی)
doc
دسامبر 18, 2017
3 مگابایت
3000 تومان
37 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم فرایندی)


دانلود درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی تقسیم فرایندی

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش در ۳۸ صفحه

 

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم فرایندی) با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم گرامی بوده و در ۴ فصل با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۸ صفحه کامل و آماده جهت استفاده درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید.

درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی تقسیم فرایندی

قسمتی از درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم فرایندی) :

در آموزشگاه ابتدایی ….مدیریت وهمکاران این آموزشگاه تصمیم گرفتند که در برنامه درس پژوهی شرکت نمایتد با تشکیل شورای معلمان چالش های هر پایه مشخص شد و در پایان جلسه تصمیم گرفته شد که با توجه به مباحث جذاب ریاضیات چهارم  آموزش تقسیم فرایندی به عنوان موضوع درس پژوهی انتخاب شود ابتدا دانش آموزان هدف انتخاب شدند از اولیائ دانش آموزان رضایت نامه جهت حضور در اجرای طرح اخذ گردید. این دانش آموزان ….. نفر بودند. سپس ضمن تقسیم کار و مشخص نمودن نقش اعضاد گروه درس پژوهی بارضایت کامل همکاران جهت ایفای نقش و فیلمبرداری به شرح زیر انتخاب شدند. با همکاری گروه ۷نفره  طرح درس اولیه با توجه به سند تحول بنیادین تنظیم گردید. وسایل کمک آموزشی با همکاری مدرس ودانش آموزان تهیه شد تاریخ بزگزاری تدریس اولیه مشخص و تدریس اولیه انجام شد.بعداز انجام تدریس توسط مجری ……..توسط ناظرین حاضر در کلاس تدریس ایشان مورد نقد و برسی قرار گرفت اشکالات کار مشخص شد وبا بازبینی فیلم توسط مدرس محترم اشکالات کار مشخص شد. سپس و با همکاری اعضاء گروه طرح درس دوم تهیه روشها و راهکارهای نوین انتخاب ومجددا تدریس در کلاس صورت گرفت.که الحمد الله باتوجه به تدریس اولیه و تحقق اهداف مورد نظر نتایج بهتری بدست آمد که نتیجه ی آن را می توانستیم در نحوه ی پاسخگویی دانش آموزان و ارزشیابی پایانی مشاهده نماییم.

تمام ادیان الهی و در رأس آن ها اسلام، انسان را موجودی کمال گرا می دانند. انسان همواره در حال تکامل است و جهت گیری او به سمت کمال بی نهایت و یکی از راه های رسیدن به آن علم و دانش است.آموزش و پرورش باید به رشد قوه ی قضاوت صحیح، مسئولیت پذیری، خودآگاهی و ایجاد روحیه ی خلاق، نقاد و متفکر در برخورد با مسائل فردی و اجتماعی بپردازد و مهم تر از همه رسالت هدایت تکامل فردی و اجتماعی را در ابعاد مختلف به نحو احسن به انجام برساند. یکی از اساسی ترین نیازها برای نیل به هدف فوق تکیه بر فعالیت های پژوهشی است. بنابراین اگر پژوهش صورت نگیرد دانش بشری افزایش نخواهد یافت و دچار سکون و رکود خواهد شد.تحقق در عمل معلمان را درگیر مسئله می سازد. معلمان در عمل کنترل تمامی مراحل پژوهش را در دست می گیرند و به این ترتیب به دوباره سازی مهارت های حرفه ای خود می پردازند.

برای دانلود و خرید درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی (تقسیم فرایندی) به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.