no-img
دانلود پروژه

نمونه درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی کتاب علوم درس حرکات زمین

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی کتاب علوم درس حرکات زمین
doc
مارس 18, 2019
1 مگابایت
3000 تومان
27 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی کتاب علوم درس حرکات زمین


دانلود نمونه درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی کتاب علوم درس حرکات زمین – بهترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۲۷ صفحه به صورت کامل و دقیق جهت استفاده درس پژوهی کلاس پنجم ابتدایی در اختیار شما میباشد.

دانلود درس پژوهی پنجم ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی پنجم ابتدایی کتاب علوم تجربی درس حرکات زمین با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم کلاس پنجم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۲۷ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه پنجم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

حق برخورداری همه کودکان برای پرورش کامل استعدادهایشان در اغلب ممالک شناخته شده است امروزه ضرورت و نقش دوره آموزش و پرورش را فقط در توسعه مهارت ها و قابلیت ها شناختی به طور عام و آموزش و آماده کردن کودکان برای ورود به مدارج تحصیلی بالاتر خلاصه نمی کنند بلکه آن را به طور خاص عامل و اساس هرگونه تحول آغازین در عرصه رشد و توسعه اجتماعی فرهنگی و اقتصادی می دانند. منطق درس پژوهی ساده است اگر می­خواهيد آموزش را بهبود بخشيد، اثر بخش­ترين جا برای چنين کاری، کلاس درس است. اگر شما اين کار را با درس­ها شروع کنيد، مسئله­ي چگونگی کاربرد نتايج تحقيق در کلاس درس ناپديد می شود.در اينجا بهبود کلاس درس در درجه­ي اول اهميت است.

هدف کلی :آشنایی دانش آموزان با حرکت های زمین
هدف دینی : خداست که شب را درون (پرده ی) روز پنهان سازدوروز را درون (پرده ی) شب و خورشید و ماه را مسخر کرده تا هر یک به مقدار معین و مدار خاصی می گردند. (سوره ی فاطر آیه ۱۳)
هدفهای رفتاری :
در پایان درس از فراگیران انتظار می رود :

۱- بتواند سیاره های مظومه شمسی را بیان کند.

۲- بتوانند چگونگی به وجود آمدن شب وروز را با ایفای نقش نشان دهد.

۳- انواع حرکت های زمین را بیان کند.

۴- جهت حرکت زمین به دور خودش وخورشید را روی شکل نشان دهد.

۵- چگونگی پیدایش فصل ها را توضیح دهد.

۶- در قالب کا رگروهی درموردمبحث تعیین شده با دوستانش بحث وگفت وگو کند.
مفاهیم کلیدی : حرکت چرخشی وحرکت انتقالی زمین

برای دانلود و خرید درس پژوهی علوم پنجم ابتدایی درس حرکات زمین به صورت کامل و آماده روی دکمه زیر کلیک کنید.



دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.