no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی هدیه های آسمانی دوم ابتدایی اهل بیت پیامبر

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی هدیه های آسمانی دوم ابتدایی اهل بیت پیامبر
doc
مارس 25, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
24 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی هدیه های آسمانی دوم ابتدایی اهل بیت پیامبر


دانلود درس پژوهی هدیه های آسمانی پایه دوم ابتدایی درس اهل بیت پیامبر – بهترین نمونه موجود با فرمت ورد word قابل ویرایش ۲۴ صفحه به صورت کامل و آماده جهت ارائه درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی در اختیار شما میباشد.

درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی پایه دوم ابتدایی کتاب هدیه های آسمانی درس اهل بیت پیامبر با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم دوم دبستان گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۲۴ صفحه کامل و دقیق با فصل بندی جهت استفاده درس پژوهی دوم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

آماده سازی و ایجاد انگیزه :

برای ایجاد انگیزه و هدایت ذهن دانش آموزان به سوی موضوع درس ، تصویری که حاوی اسامی پنج تن آل عبا باشد را با خود به کلاس می آوریم و به دانش آموزان نشان می دهیم. حالا از آن ها می پرسیم : بچّه ها به نظر شما این تصویر چه چیزی را نشان می دهد ؟ علی می گوید : خانم اجازه ، این ها اسم پیامبر و امامان ما هستند. ادامه می دهیم : بله درست گفتی، بچّه ها شما با نام چند نفر از امامان آشنا هستید؟ در مراسم کدام امام شرکت می کنید؟ یکی دیگر از دانش آموزان پاسخ می دهد : خانم ما ماه رمضان با پدرمان به مسجد می رویم در آنجا برای امام علی (ع) عزاداری می کنند. دانش آموز دیگری می گوید : خانم ما در ماه محرم به مسجد و حسینیه ی محله امان می رویم و در آنجا برای امام حسین (ع) عزاداری می کنیم. حالا ما ذهن بچّه ها را با موضوع در گیر می کنیم : راستی بچّه ها ما چند امام داریم ؟ احمد می گوید : خانم ما دوازده امام داریم. مجدداَ سوال می کنیم : پس چرا در اینجا فقط اسم چند نفر آمده است؟ بچّه ها به فکر فرو می روند.

در این جلسه چالش مورد نظر در نظر گرفته شد .قرار شد با هم فکری همکاران راهکارهای مناسبی جهت تقویت دانش آموزان ارائه شود. پس جلسه عنوان درس پژوهی روی چند برگه تایپ شده و در قسمت های مختلف مدرسه در معرض دید دانش آموزان نصب شد.

هدف های درس :

۱- آشنایی دانش آموزان با اهل بیت پیامبر اسلام علیهم السلام

۲- تقویت احساس علاقه و محبّت نسبت به اهل بیت پیامبر (ص)

۳- تلاش برای آشنایی بیشتر با اهل بیت پیامبر (ص)

۴- آشنایی دانش آموزان با اهمّیّت و جایگاه ویژه اهل بیت پیامبر (ص)

شما میتوانید برای دانلود و خرید درس پژوهی هدیه های آسمانی پایه دوم ابتدایی درس اهل بیت پیامبر به صورت کامل و دقیق روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.