no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی مطالعات پایه پنجم ابتدایی نواحی صنعتی مهم ایران


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی مطالعات پایه پنجم ابتدایی نواحی صنعتی مهم ایران
doc
مارس 22, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
37 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی مطالعات پایه پنجم ابتدایی نواحی صنعتی مهم ایران


نمونه درس پژوهی مطالعات پایه پنجم ابتدایی درس نواحی صنعتی مهم ایران – بهترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۷ صفحه کامل و آماده جهت استفاده درس پژوهی کلاس پنجم ابتدایی در اختیار شما میباشد.

دانلود درس پژوهی پنجم ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی کتاب مطالعات اجتماعی درس نواحی صنعتی مهم ایران با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم پنجم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۷ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه پنجم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

با نام و یاد خدا درس را آغاز می کنیم. با توجه به نقدوبررسی تدریس اول و باتوجه به نقاط مثبت ومنقی مطرح شده وبازبینی فیلم توسط اعضاء گروه درس پژوهی و عدم تحقق اهداف مورد نظر در تدریس اول سعی می کنیم که با استفاده از ابزارهای دیگر به دانش آموزان  کمک کنیم که مسئله را بهتر یاد بگیرند و درک کنند و بتوانند مسائل مربوط به نواحی صنعتی مهم ایران را به خوبی پاسخ دهند.

کلی : آشنایی دانش  با نواحی صنعتی ایران در ایجاد تفکر در فرآیند یاددهی یادگیری
جزیی : آشنایی با مواد اولیه در صنعت آشنایی با صنایع مادر – آشنایی ب صنایع مصرفی
رفتاری : دانش آموز باید چه کاری را انجام دهد که معلم دریابد که مطلب را فرا گرفته است. (توجه به حیطه های شناختی،عاطفی و روانی حرکتی یا هوش های چند گانه گاردنر)

۱- دانش آموز باید بتواند در پایان درس: دانش آموزان باید بتوانند درپایان درس با انواع طبیعی آشنا شود.

۲- دانش آموز باید بتواند در پایان درس: دانش آموزان باید بتوانند تفاوت مواد طبیعی و مصنوعی را نام ببرند.

۳- دانش آموز باید بتواند در پایان درس: دانش آموزان باید بتوانند با کاربرد آموخته ها و منابع ما در را ذکر کنند.

۴- دانش آموز باید بتواند در پایان درس: دانش آموزان باید بتوانند در پایان درس تفاوت بین صنایع ما در صنایع مصرفی را تشخیص دهند.

برای دانلود و خرید درس پژوهی مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی درس نواحی صنعتی مهم ایران به صورت کامل و آماده روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.