no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی جهت های جغرافیایی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی جهت های جغرافیایی
doc
مارس 5, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
49 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی جهت های جغرافیایی


دانلود درس پژوهی مطالعات اجتماعی پایه چهارم ابتدایی درس جهت های جغرافیایی – بهترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۹ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی هم اکنون در وب سایت دانلود پروژه میباشد.

دانلود درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی کتاب مطالعات اجتماعی درس جهت های جغرافیایی با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۹ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی چهارم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

پیش از این معلم بود که نحوه تدریس را مشخص می کرد ولی امروزه نظر بر آن است که روش تدریس باید با نحوه ی یادگیری فرد آموزنده هم خوان باشد. تبعیت نکردن از این اصل به معنای غفلت کردن از امکاناتی است که معلم بر پایه آن ها می تواند به غنی سازی فرآیند یاددهی و یادگیری بپردازند. به هر رو اعضای گروه کوشیده اند شیوه نوین یادگیری دانش آموزان را شناسایی کنند و بر اساس آن راهکارها برای تدریس در کلاس ارائه دهند. و با توجه به تأثیر و اهمیت شیوه تدریس در جلب توجه و یادگیری دانش آموزان استفاده از شیوه های نوین و فعال تدریس از جمله روش اکتشافی، تلفیقی، استفاده از وسایل آموزشی متنوع و پاورپوینت یا فیلم آموزشی جهت تثبیت یادگیری دانش آموزان به همراه پرسش و پاسخ، کار گروهی مورد تأیید اعضای گروه قرار گرفت.

هدف های اصلی این درس عبارتند از:  دانش آموزان با چگونگی پیداکردن جهت های جغرافیایی آشنا شوند.

اهداف جزئی :

۱- دانش آموزان با چهار جهت اصلی شمال ، جنوب ، مشرق و مغرب آشنا شوند.

۲- دانش آموزان چگونگی پیداکردن شمال ، جنوب را یاد بگیرند.

۳- دانش آموزان با طرز کار قطب نما (قبله نما ) آشنا شوند.

۴- با قطب شمال و قطب جنوب آشنا شوند.

اهداف رفتاری :

پس از پایان این درس از دانش آموزان انتظار می رود ، بتوانند :

۱- چهار جهت اصلی را نام ببرند.

۲- جهت های اصلی در حیاط مدرسه پیدا کنند.

۳- جهت قبله را به وسیله قطب نما تشخیص دهند.

۴- چهار جهت اصلی را روی یک کره ی جغرافیایی نشان دهند.

۵- قطب شمال و قطب جنوب را روی کره ی جغرافیایی نشان دهند.

درس را با نام خدا شروع کرده، پس از سلام و احوالپرسی و توجه به حالات روحی و روانی دانش آموزان ،جو کلاس را برای شروع درس آماده می کنم ابتدا برای تعیین رفتار ورودی دانش آموزان سوالات زیر را از آنها می پرسم.

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی مطالعات اجتماعی کلاس چهارم ابتدایی درس جهت های جغرافیایی به صورت کامل و آماده روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.