no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی مطالعات اجتماعی کلاس پنجم ابتدایی بازگشت از سفر حج

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی مطالعات اجتماعی کلاس پنجم ابتدایی بازگشت از سفر حج
doc
مارس 10, 2019
4 مگابایت
3000 تومان
40 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی مطالعات اجتماعی کلاس پنجم ابتدایی بازگشت از سفر حج


دانلود درس پژوهی مطالعات اجتماعی کلاس پنجم ابتدایی درس بازگشت از سفر حج – بهترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۰ صفحه کامل و آماده جهت استفاده درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی در اختیار معلمان گرامی میباشد.

دانلود درس پژوهی پنجم ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی کتاب مطالعات اجتماعی درس بازگشت از سفر حج با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم پنجم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۰ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پنجم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

بهره گیری از ارزشیابی به عنوان تدریس : پس از بحث و تبادل نظر بین اعضای گروه و با توجه به رویکرد ارزشیابی توصیفی گنجاندن ارزشیابی به عنوان یادگیری نه ارزشیابی از یادگرفته ها یا ارزشیابی برای یادگیری در طراحی الگوی آموزشی مورد تأیید اعضای گروه قرار گرفت.

تداعی فرایندی است که در آن انسان موضوعی را به موضوع دیگر ربط می دهد هر فکری به وسیله ی ارتباط با مسائل دیگر از قدرت تداعی برخوردار می شود و همچنین هر نمود کوچک و جزیی می تواند کل آن پدیده را که نمود تنها قسمتی از آن است، در ذهن انسان بیدار کند. به عبارت دیگر تداعی، یعنی یادآوری، همخوانی و همبستگی که عبارت است از: زنده کردن، حاضر ساختن آموخته ها و رویدادهای گذشته در ذهن، که در درجه نخست با حواس ارتباط دارد. با توجه به یافته های روانشناسی اگر شیء با معلومات دیگری ارتباط داشته باشد وجود یکی موجب به یادآوری دیگری خواهد شد. همچنین هر چه دو پدیده با هم بیشتر تجربه شوند تجربه یا یادآوری یکی از آن دو با احتمال بیشتری پنجمی را به یاد خواهد آورد. به همین دلیل تدریس را با یادآوری آموخته های قبلی دانش آموزان شروع و به مطالب جدید ربط داده ایم.

هدف کلی درس : آشنایی با یکی از مکان های مذهبی و اجتماعی به نام مکه و فرایض حج
هدف های رفتاری درس :
۱-تقویت روحیه مشارکت در حج جهت انجام اعمال دینی و فرهنگی

۲-آشنایی دانش آموز با حج و عبادت

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی درس بازگشت از سفر حج به صورت کامل و آماده روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.