no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی مطالعات اجتماعی پایه چهارم ابتدایی درس زندگی شهری


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی مطالعات اجتماعی پایه چهارم درس زندگی شهری
doc
فوریه 12, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
49 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی مطالعات اجتماعی پایه چهارم درس زندگی شهری


درس پژوهی مطالعات اجتماعی پایه چهارم ابتدایی درس زندگی شهری – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۹ صفحه به صورت کامل و آماده با فصل بندی دقیق در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی دبستان

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی چهارم ابتدایی کتاب مطالعات اجتماعی درس زندگی شهری با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۹ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه چهارم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

تعلیم و تربیت دانش آموزان رسالتی خطیر و بزرگ است که نظام آموزشی کشور در غالب کلاس های چندپایه تخصصی به انجام این امر می پردازد. به سبب شرایط محیطی، پایین بودن آمار دانش آموزی، کمبود معلم، فضای آموزشی، وضعیت فیزیکی مدارس، کلاس ها، و روش های تدریس تشکیل کلاس های با دانش آموزان مختلط وجدید والتالیف بودن کتب ابتدایی وعدم آگاهی اولیاء از روشهای نوین تدریس وهمچنین پایین بودن سطح سواد اولیاءدر کمک نمودن به فرزندانشان  یک ضرورت به نظر می رسد. با توجه به این موضوع ،شیوه های اداره ی کلاس نوین و متفاوت گروهی را می طلبد به طوری که در شیوه ی گروهی نیز تدریس درس و یا موضوع واحد در یک جلسه درس به کلیه پایه های حاضر در کلاس درس انجام می گیرد.با توجه به توضیحات فوق خاطر نشان می شود که درس پژوهی حاضر در دبستان ….. واقع در …… با ….. دانش آموز ….. و …. کلاس انجام گرفته است که کلاس چهارم  با … دانش آموز ……. انجام گرفته به طوری که جامعه دانش آموزی هدف در این پژوهش تدریس زندگی شهری در کلاس چهارم است.

هدف کلی : آشنایی با زندگی شهری ور وستایی

اهداف جزیی :

۱٫آشنایی با مشاغل رایج در شهر ها و روستا ها

۲٫آشنایی با محل زندگی روستاییان و شهر نشین ها

۳٫آشنایی با آب و هوای روستا ها و شهر ها

۴آشنایی با جمعیت روستا ها و شهر ها

۵٫آشنایی با چگونگی ارتباط افراد روستایی با هم

۶٫آشنایی با محل و نحوه ی درس خواندن روستاییان

۷٫آشنایی با محل قرار گرفتن فروشگاه ها وکارخانه ها درشهرها

۸٫آشنایی با وظایف شهر داری

۹٫آشنایی با نحوه ی ارتبا ط شهر و روستا با هم

۱۰٫آشنایی با وظایف دانش آموزان روستایی

۱۱٫آشنایی با فعالیت های جهاد سازندگی

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی مطالعات اجتماعی پایه چهارم درس زندگی شهری به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.