no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی فارسی پایه دوم ابتدایی درس مدیریت بحران (دوستان ما)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی فارسی پایه دوم ابتدایی درس مدیریت بحران (دوستان ما)
doc
فوریه 18, 2019
4 مگابایت
3000 تومان
44 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی فارسی پایه دوم ابتدایی درس مدیریت بحران (دوستان ما)


درس پژوهی فارسی پایه دوم ابتدایی درس مدیریت بحران (دوستان ما) – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۴ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه دوم ابتدایی کتاب فارسی درس مدیریت بحران (دوستان ما) با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۴ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی دوم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

با کار گروهی دانش آموزان از یکدیگر یاد می گیرند و از همه جالب تر و جذاب تر این که کار شما کم می شود. برخی تصور می کنند کار گروهی خیلی وقت گیر است. معمولاً افرادی این حرف را می زنند که تدریس را تمام کردن یک فصل کتاب می دانند. یعنی همین که در طی یک ساعت، مثلاً یک صفحه از کتاب را تدریس کنند بدون اینکه به کیفیت کارشان بیندیشند، اما به تجربه ی اعضای گروه ثابت شده است که اگر کار گروهی را به صورت حرفه ای انجام دهید سرعت یادگیری حداقل ۲ برابر خواهد شد. یکی از نکاتی که در گروه بندی می بایست رعایت شود، این مهم است که گروه هایی بدون سرگروه باشند. در گروه بندی هایی که سرگروه انتخاب می شود، اغلب اعضای گروه کار گروهی و پاسخگویی به سؤالات مهم را به سرگروه واگذار نموده و دانش آموزان خجالتی و کم رو کنار می کشند و فعالیت اندکی دارند ولی در گروه بندی که سرگروهی وجود ندارد همه شانس مساوی و برابری برای پاسخگویی به سؤالات معلم داشته و حسن اینکه هر کدام از آن ها ممکن است برای پاسخگویی به سؤالات انتخاب شود، سبب  می شود که تک تک دانش آموزان خود را برای پاسخگویی به سؤالات آماده نمایند و مسئولیت پذیرتر شوند و در فعالیت گروهی مشارکت کنند.

اهداف کلی درس : آشنایی بادوستان زحمت کش و خدمتگذار جامعه و علاقه مندی به مشاغل مفید
اهداف رفتاری :
۱٫دانش آموزدرپایان تدریس درس را می خواند.

۲٫معانی کلمات تازه ی درس را بیان می کند

۴٫املای کلمات جدید را به درستی می نویسد

۴٫به شغلهای افراد جامعه به دیده ی احترام می نگرد.

۵٫افرادبیکار خانواده را تشویق به مشاغل مفید جامعه می کند.

۶٫به خدمت به مردم به عنوان ارزش می نگرد.

برای دانلود و خرید درس پژوهی فارسی کلاس دوم ابتدایی درس مدیریت بحران (دوستان ما) به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.