no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی فارسی کلاس اول دبستان درس حرف ر - دقیق ترین نمونه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی فارسی کلاس اول دبستان درس حرف ر
doc
فوریه 17, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
44 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی فارسی کلاس اول دبستان درس حرف ر


درس پژوهی فارسی کلاس اول دبستان درس حرف ر – دقیق ترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۴ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی هم اکنون در وب سایت دانلود پروژه میباشد.

درس پژوهی پایه اول ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه اول دبستان کتاب فارسی درس حرف ر با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۴ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه اول هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

با کار گروهی دانش آموزان از یکدیگر یاد می گیرند و از همه جالب تر و جذاب تر این که کار شما کم می شود. برخی تصور می کنند کار گروهی خیلی وقت گیر است. معمولاً افرادی این حرف را می زنند که تدریس را تمام کردن یک فصل کتاب می دانند. یعنی همین که در طی یک ساعت، مثلاً یک صفحه از کتاب را تدریس کنند بدون اینکه به کیفیت کارشان بیندیشند، اما به تجربه ی اعضای گروه ثابت شده است که اگر کار گروهی را به صورت حرفه ای انجام دهید سرعت یادگیری حداقل ۲ برابر خواهد شد. یکی از نکاتی که در گروه بندی می بایست رعایت شود، این مهم است که گروه هایی بدون سرگروه باشند. در گروه بندی هایی که سرگروه انتخاب می شود، اغلب اعضای گروه کار گروهی و پاسخگویی به سؤالات مهم را به سرگروه واگذار نموده و دانش آموزان خجالتی و کم رو کنار می کشند و فعالیت اندکی دارند ولی در گروه بندی که سرگروهی وجود ندارد همه شانس مساوی و برابری برای پاسخگویی به سؤالات معلم داشته و حسن اینکه هر کدام از آن ها ممکن است برای پاسخگویی به سؤالات انتخاب شود، سبب  می شود که تک تک دانش آموزان خود را برای پاسخگویی به سؤالات آماده نمایند و مسئولیت پذیرتر شوند و در فعالیت گروهی مشارکت کنند.

اهداف کلی درس :

۱ـ آشنایی کامل با شکل و صدای نشانه ی (ر)

۲ـ توانایی خواندن متن درس مادر

۳ـ ابراز علاقه به یادگیری درس

اهداف رفتاری :

۱ـ در مورد تصویر کتاب جمله ای بیان کند.

۲ـ کلمات کلیدی مادر ـ ابر ـ باران ، را بتواند بخواند.

۳ـ نشانه ی ( ر ) را در کلید واژه شناسایی کند.

۴ـ از روی درس به راحتی بخواند.

۵ـ ترکیب نشانه ی (ر) با مصوت ها را بتواند بخواند.

۶ـ به یادگیری درس علاقه نشان دهد.

۷ـ در گروه با دوستانش مشورت و همکاری کند.

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی فارسی کلاس اول دبستان درس حرف ر به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.