no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی فارسی پایه اول ابتدایی درس (اُ) استثنا


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی فارسی پایه اول ابتدایی (اُ) استثنا
doc
فوریه 28, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
35 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی فارسی پایه اول ابتدایی (اُ) استثنا


نمونه درس پژوهی فارسی پایه اول ابتدایی درس (اُ) استثنا – بهترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۵ صفحه به صورت کامل و آماده جهت ارائه به فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی پایه اول ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه اول ابتدایی کتاب فارسی درس (اُ) استثنا با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۵ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی اول ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

آدمی از آغاز بر آن بوده است که تاریکی های جهان را به نور آگاهی و دانش و اندیشه روشن نماید تا بتواند به افق های دورتر دانایی و دانش اوج بگیرد. در این میان اشتغال به نشر و پژوهش در علوم موهبتی است ایزدی که معلمان را به مراتب عالی الهی می رساند. و باری گران و مسئولیتی عظیم را بردوش این جماعت قرار می دهد. جستار پیش رو، حاصل این عشق و احساس وظیفه ی توأمان است.درس پژوهي به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد . اما اين بار نه به تنهايي، بلكه با يک گروه از معلمان هم  رشته ، روش خود را مورد مطالعه و آزمون قرار دهيد ، با هم با نقد شرايط موجود و در جهت نيل به وضع موجود طرح مساله نماييد ، در جهت شناخت بهترين روش ممکن پژوهش کنيد ، نتايج پژوهش را در کلاس درس و بصورت طبيعي بيازماييد ، نتيجه آزمايش را نقد کنيد ، طرح را اصلاح و دوباره در يک کلاس ديگر آن را اجرا نماييد ، نتايج پژوهش خود را منتشر و در اختيار ديگران قرار دهيد . با توجه به رویکرد جدید نظام آموزشی و تاکید براجرای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش و توجه به هوشمند سازی مدارس و استفاده از فناوریهای نوین و تکنولوژی روز در تدریس ،تصمیم گرفتیم که با استفاده از تجربیات همکاران و فناوری های روز ،راهکار های مؤ ثری برای  یادگیری کلماتی که استثنا هستند (مانند(اُ) استثناء ) ارائه دهیم . از آنجا که در پایه های بالاتر مشاهده می شد که اغلب دانش آموزان هنگام نوشتن  دیکته ،نشریات و روزنامه دیواری و… کلماتی را که در فارسی استثنا ء هستند اشتباه می نویسند ،لذا احساس کردیم که در تدریس اینگونه درس ها تحولی نو ایجاد کنیم و با استفاده از فناوری نوین و رسانه های آموزشی  روزتنوعی در امر یادهی –یادگیری مشارکتی به وجود آوریم. معمولاً به علت اینکه آموزگاران یک پایه چندین سال در همان پایه تدریس می کنند ،گاهی اوقات از برخی نکات مهم غفلت می ورزند و به نو آوری در تدریس چندان اعتقادی ندارند.

 موضوع:اُ استثناء پیش نیاز: روانخوانی درس های قبل فارسی و شناخت نشانه ها و صداهای ( او-و) – (اُ –ُ) –(و) مدت زمان اجرا:۳۵ دقیقه مواد وامکانات مورد نیاز: کتاب فارسی پایه اول-لوحه –تصویرک_تصویر بزرگ خورشید – نوشته عدد۲- مداد- دفتر –ماژیک وایت برد- آهنربا –ماهی های کاغذی – لیوان یکبار مصرف –دستگاه پروژکتور-لب تاپ تعداد دانش آموزان :۲۶ نفر روش تدریس:پرسش وپاسخ –داستانگویی –مشارکت گروهی معلم پس از در زدن وارد کلاس می شود. بچه ها به احترام معلم برخاسته و صلوات می فرستند و پس از آن پیام قرآنی هفته را می گویند .

برای دانلود و خرید درس پژوهی فارسی کلاس اول ابتدایی (اُ) استثنا به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.