no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی علوم کلاس پنجم درس حرکت های زمین - کاملترین نمونه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی علوم کلاس پنجم درس حرکت های زمین
doc
فوریه 11, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
28 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی علوم کلاس پنجم درس حرکت های زمین


نمونه درس پژوهی علوم کلاس پنجم ابتدایی درس حرکت های زمین – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۲۸ صفحه به صورت کامل و آماده با فصل بندی دقیق در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی دبستان

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی کتاب علوم درس حرکت های زمین با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۲۸ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه پنجم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

همانطور که می دانیم درس پژوهی شکل اولیه ای از توسعه ی حرفه ای معلمان می باشد که هدف عمده آن بهبود مستمر تدریس می باشد به گونه ای که دانش آموزان بتوانند مطالب را به شیوه ی موثر تری بیاموزند.گروه درس پژوه تلاش می کند طرح درس خود را نقد و بررسی و به شیوه بهینه اصلاح نماید. طرح درس مشارکتی رمز موفقیت معلمان می باشد. برای معلم درس پژوه تمام کردن کتاب مهم نیست، یادگیری و فهمیدن دانش آموزان مهم است. درس پژوهی به معلمان یاد می دهد که در کلاس صرفا یاددهنده نباشند بلکه یادگیرنده نیز باشند.ملاک سنجش در موفقیت درس پژوهی یادگیری معلمان است نه تولید یک درس. تهیه طرح درس بهتر نتیجه جانبی و ثانوی فرآیند است .اما ند هدف اولیه آن.منطق درس پژوهی ساده است اگر می­خواهيد آموزش را بهبود بخشيد، اثر بخش­ترين جا برای چنين کاری، کلاس درس است. اگر شما اين کار را با درس­ها شروع کنيد، مسئله­ي چگونگی کاربرد نتايج تحقيق در کلاس درس ناپديد می شود.در اينجا بهبود کلاس درس در درجه­ي اول اهميت است. درس پژوهی یکی از راههای ارتقا و دستیابی به شیوه های نوین تدریس و کنار گذاشتن شیوه ها و روشهای سنتی است . معلمین مقطع ابتدایی چند سالی است که تلاش می کنند تا بلکه بتوانند با شرکت درجشنواره ی الگوهای نوین تدریس خدمتی در این راستا به نظام تعلم و تربیت کشور به عنوان مهمترین رکن آینده ساز کشور کمکی کرده باشند .ما در قسمت مبانی علمی و نظری به سه مبحث پرداخته ایم : اول ، طراحی منظم آموزشی یا همان طرح درس ، دوم ؛روشهای تدریس ، سوم ؛هدفهای  سه گانه ی تعلیم و تربیت.

هدف کلی : آشنایی دانش آموزان با حرکت های زمین

هدفهای رفتاری :

بتواند سیاره های مظومه شمسی را بیان کند.

بتوانند چگونگی به وجود آمدن شب و روز را با ایفای نقش نشان دهد.

انواع حرکت های زمین را بیان کند.

جهت حرکت زمین به دور خودش و خورشید را روی شکل نشان دهد.

چگونگی پیدایش فصل ها را توضیح دهد.

در قالب کارگروهی درمورد مبحث تعیین شده با دوستانش بحث و گفت وگو کند.

برای دانلود و خرید درس پژوهی علوم کلاس پنجم درس حرکت های زمین به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.