no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی علوم دوم ابتدایی درس برای جشن آماده شویم


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی علوم دوم ابتدایی درس برای جشن آماده شویم
doc
مارس 8, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
32 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی علوم دوم ابتدایی درس برای جشن آماده شویم


دانلود درس پژوهی علوم پایه دوم ابتدایی درس برای جشن آماده شویم – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۲ صفحه به صورت کامل و آماده جهت استفاده درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی کتاب علوم درس برای جشن آماده شویم با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۲ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی دوم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

درس پژوهی شکل اولیه ای از توسعه ی حرفه ای معلمان می باشد که هدف عمده آن بهبود مستمر تدریس می باشد به گونه ای که دانش آموزان بتوانند مطالب را به شیوه ی موثر تری بیاموزند.گروه درس پژوه تلاش می کند طرح درس خود را نقد و بررسی و به شیوه بهینه اصلاح نماید. طرح درس مشارکتی رمز موفقیت معلمان می باشد. برای معلم درس پژوه تمام کردن کتاب مهم نیست، یادگیری و فهمیدن دانش آموزان مهم است. درس پژوهی به معلمان یاد می دهد که در کلاس صرفا یاددهنده نباشند بلکه یادگیرنده نیز باشند.ملاک سنجش در موفقیت درس پژوهی یادگیری معلمان است نه تولید یک درس. تهیه طرح درس بهتر نتیجه جانبی و ثانوی فرآیند است .اما ند هدف اولیه آن.منطق درس پژوهی ساده است اگر می­خواهيد آموزش را بهبود بخشيد، اثر بخش­ترين جا برای چنين کاری، کلاس درس است. اگر شما اين کار را با درس­ها شروع کنيد، مسئله­ي چگونگی کاربرد نتايج تحقيق در کلاس درس ناپديد می شود.در اينجا بهبود کلاس درس در درجه­ي اول اهميت است.

هدف كلی : اماده شدن برای جشن

اهداف رفتاری :

مواد لازم برای جشن را در یک کاغذ بنویسید؟  شناختی برقراری ارتباط

مواد لازم برای درست کردن شربت ابلیمو را بنویسید؟ شناختی مشاهده کردن برقراری ارتباط(

ماده را تعریف کنید ودو ویژگی برای ان بیان کنید؟) دانشی

جامد را تعریف کنید وچند مثال برای ان بگویید؟)دانشی

مایع را تعریف کنید وویژگی ان را بنویسید؟)دانشی

مفاهیم درس :

۱ – همه ی چیزهای اطراف ما ماده هستند .

۲ – مواد جا می گیرند .

۳ – جامد ها شکل معینی دارند .

۴ – مایعات به شکل ظرف خود در می آیند .

۵ – گرما مواد را از حالت جامد به حالت مایع درمی آورد .

۶ – مواد مایع با از دست دادن گرما به حالت جامد درمی آیند .

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی علوم پایه دوم ابتدایی درس برای جشن آماده شویم به صورت کامل و آماده روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.