no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی علوم پایه چهارم دبستان سنگ ها - کاملترین نمونه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی علوم پایه چهارم دبستان سنگ ها
doc
فوریه 10, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
43 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی علوم پایه چهارم دبستان سنگ ها


دانلود درس پژوهی علوم پایه چهارم دبستان درس سنگ ها – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۳ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی علوم پایه چهارم ابتدایی درس سنگ ها با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۳ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی چهارم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

انسان موجودی اجتماعی است و لازمه زندگی اجتماعی یاد دادن و یادگیری فهماندن و فهمیدن تعلیم و تعلم است. برای یادگیری و تعلیم هر علم و فنی و به عبارت کلی تر برای رسیدن به هر هدفی قواعد و فنونی لازم است. علوم هم مانند هر علم و فنی برای آموزش به روش های خاصی نیاز دارد. در هر کلاسی  می بایست به عنوان راهنما و مشاور دانش آموزان را در رسیدن به هدف یاری دهد. با توجه به این معضلات و مشکلات در نظام آموزشی کشور ما واقعیتی اجتناب ناپذیر است.شرایط سخت محیطی، کمبود جمعیت دانش آموزان، کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی، مهاجرت طبیعی یا اجباری از عواملی هستند که امکان تشکیل واحدهای آموزشی را محدود می سازند.ما باید همواره به یادداشت برداری از عمل های خود ادامه دهیم. از این روست که گروه درس پژوهی آموزشگاه ….. شهرستان……….. با توجه به مشکلات مربوط به مدیریت زمان کلاس    و اهمیت یادگیری سنگ ها در پایه های چهارم . و چالش هایی که در  تدریس سنگ ها در کتاب بین همکاران ایجاد شده بود سعی در بررسی این موضوع پژوهشی با بهره گیری از الگوی درس پژوهی را دارد.

با توجه به تغییرات کتب درسی بر اساس سند تحول بنیادین و شیوه های نوین ارائه شده جهت مدیریت کلاس ، توجه روز افزون بر شیوه ی اداره ی این کلاس ها و این موضوع که آموزش مفهوم سنگ ها ارائه شده است و همچنین بسط احتمالی و گسترش این موضوع درس در کتب تألیفی سال ، مشکلات آموزشی که همکاران مدارس این پایه داشته اند و اهمیتی که مبحث فوق در پایه های مختلف تحصیلی و زندگی روزمره ی دانش آموزان دارد بر آن شدیم تا طراحی الگوی آموزشی براساس سند ملی و شاگرد محور توانایی دانش آموزان را در این زمینه تقویت و تثبیت نماییم و الگویی نو و ابتکاری جهت اداره ی کلاس ارائه دهیم.و آموزش خود را با روشهای نوین تدریس واستفاده از فناوریهای جدید همراه نماییم.

هدف کلی :

آشنایی دانش آموزان با انواع سنگها و کانیها واینکه سنگها از چه ساخته شده اند.

اهداف جزئی :

۱-۱-انواع سنگها را نام ببرد.(دانستنی)

۲-۱-جنس و ویژگی سنگها را تشخیص دهد.(مهارتی)

۳-۱-دو سنگ را باهم مقایسه کند.(دانستنی)

۴-۱-کاربرد سنگها را بیان کند.(دانستنی)

۵-۱-ارزش و اهمیت سنگها در صنعت را بیان کند.(نگرشی)

۶-۱-از خاک نرم خشت درست کند.(مهارتی)

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی علوم کلاس چهارم دبستان درس سنگ ها به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.