no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی ریاضی پنجم ابتدایی درس جمع ترکیبی عدد ها


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی پنجم ابتدایی درس جمع ترکیبی عدد ها
doc
فوریه 17, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
35 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی پنجم ابتدایی درس جمع ترکیبی عدد ها


دانلود درس پژوهی ریاضی پنجم ابتدایی درس جمع ترکیبی عدد ها – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش ۳۵ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی پنجم ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه پنجم ابتدایی کتاب ریاضی درس جمع ترکیبی عدد ها با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۵ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه پنجم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

در اين قسمت از عوامل ضعف آموزش رياضی در منطقه و استان بايد بگوييم كه معلمان استان ما معلماني دسلوز و زحمت‌كش، من خود شاهد اشك‌هاي معلمان در كلاس‌هاي درس يوده‌ام ديده‌ام معلم بر اثر فشارهاي رواني حاصله از تدريس چگونه دست‌هايش مي‌لرزد صدايش تغيير مي‌كند معلماني را ديده‌ام كه وقتي از كلاس بيرون مي‌آيند مثل يك نقاش يا كچ‌كار بوده همه اينها نشانه يك پتانسيل بزرگ در امر تغيير است.اين‌ها نشانه‌‌ي آن است كه معلمان استان ما خواهان اين هستند كه انسان هايي را تحويل اجتماع خود دهند كه داراي فكر و انديشه‌هاي والا باشند و حتي از خودشان بهتر و بهتر باشند و شاهد اين امر اين است كه وقتي معلم دانش‌آموز خود را در مراتب عالي مي‌بيند با خنده و با غرور و با افتخار بيان مي‌كند فلاني شاگرد من بوده اما بايد اين پتانسيل به حركت درآيد.رياضي بدون زحمت نيست اما هرگز نگفته‌اند ممكن است لذت‌بخش هم باشد، رياضي در جامعه ما به اندازه كافي هول‌انگيز شده و نيازي نيست ما معلمان از آن غول بسازيم و به جاي رفع مشكل با رفتار و گفتار خود بر شدت آن بيافزاييم.

هدف کلی : جمع دو عدد یک رقمی با حاصل دو رقمی (آشنایی با جمع های اساسی نوع دوم)

هدف جزئی :

۱-دانش آموز اعداد را تشخیص دهد.

۲-دانش آموز مفهوم جمع را درک کند.

۳-دانش آموز مفهوم جمع دو عدد را تشخیص دهد.

هدف رفتاری :

۱-دانش آموز بتواند جمع دو عدد را انجام دهد.

۲-دانش آموز بتواند دو جمع بدون انتقال را بیان کند.

۳-دانش آموز بتواند جمع دو عدد یک رقمی با حاصل دو رقمی را توضیح دهد.

۴-دانش آموز بتواند با استفاده از وسایل (مداد) یک جمع را بیان کند.

۵-دانش آموز بتواند با استفاده از تصاویر یک جمع بسازد.

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی کلاس پنجم ابتدایی درس جمع ترکیبی عدد ها به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.