no-img
دانلود پروژه

نمونه درس پژوهی ریاضی کلاس ششم ابتدایی درس تقریب


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی کلاس ششم ابتدایی درس تقریب
doc
فوریه 23, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
39 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی کلاس ششم ابتدایی درس تقریب


نمونه درس پژوهی ریاضی کلاس ششم ابتدایی درس تقریب – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش ۳۹ صفحه به صورت کامل و آماده جهت ارائه شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی پایه ششم ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی کلاس ششم ابتدایی کتاب ریاضی درس تقریب با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۹ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی ششم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

تعلیم و تربیت دانش آموزان رسالتی خطیر و بزرگ است که نظام آموزشی کشور در غالب کلاس های چندپایه تخصصی به انجام این امر می پردازد. به سبب شرایط محیطی، پایین بودن آمار دانش آموزی، کمبود معلم، فضای آموزشی، وضعیت فیزیکی مدارس، کلاس ها، و روش های تدریس تشکیل کلاس های با دانش آموزان مختلط وجدید والتالیف بودن کتب ابتدایی وعدم آگاهی اولیاء از روشهای نوین تدریس وهمچنین پایین بودن سطح سواد اولیاءدر کمک نمودن به فرزندانشان  یک ضرورت به نظر می رسد. با توجه به این موضوع ،شیوه های اداره ی کلاس نوین و متفاوت گروهی را می طلبد به طوری که در شیوه ی گروهی نیز تدریس درس و یا موضوع واحد در یک جلسه درس به کلیه پایه های حاضر در کلاس درس انجام می گیرد. با توجه به توضیحات فوق خاطر نشان می شود که درس پژوهی حاضر در دبستان ….. واقع در …… با ….. دانش آموز ….. و …. کلاس انجام گرفته است که کلاس ششم با … دانش آموز …….  انجام گرفته به طوری که جامعه دانش آموزی هدف در این پژوهش تدریس تقریب در کلاس ششم است.

هدف کلی :

آموزش تقریب زدن به روش قطع کردن.صفحه۶۲ الی ۶۵ ریاضی ششم

هدف های جزئی :

*با استفاده از روش قطع کردن مقدار تقریبی اعداد زیر را پیدا کنید.

*لزوم تقریب زدن و تقریب مناسب را در شرایط و موقعیت های مختلف درک کند وتشخیص بدهد.

*با استفاده از عبارت (با تقریب کمتر از…..) تقریب مورد نظر را بیان کند.

دانش (بداند که تقریب زدن در کجا به کار می رود).دانش(بداند که اعداد ،بعد از ممیز را می توان حذف کرد و به جایش صفر گذاشت)

مهارت (تقریب زدن اعداد به روش قطع کردن را به درستی انجام دهد.)

شناخت (پی ببرد که برای محاسبه ی حاصل ضرب تقریبی دو عدد ،می توان اعداد را تقریب زد.)

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی پایه ششم ابتدایی درس تقریب به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.