no-img
دانلود پروژه

نمونه درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی درس ضرب روی محور


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی درس ضرب روی محور
doc
فوریه 17, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
38 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی درس ضرب روی محور


نمونه درس پژوهی ریاضی سوم ابتدایی ضرب روی محور – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۸ صفحه به صورت کامل و آماده با فصل بندی در اختیار شما فرهنگیان گرامی هم اکنون در دانلود پروژه در اختیار شما میباشد.

درس پژوهی کلاس سوم ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه سوم ابتدایی کتاب ریاضی درس ضرب روی محور با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۸ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی سوم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

برنامه‌هاي كتاب‌هاي درس رياضي در ابتدايي طوري طراحي شده كه هرگونه انتخابي را از معلمان ما سلب كرده كه همين امر باعث شده كه معلمان فقط فكر خود را روي مطالب درسي متمركز كنند در صورتي كه با تجديدنظر در محتوا و آزاد‌گذاشتن معلم در انتخاب آن معلم مي‌تواند بين فعاليت‌هايي كه دانش‌آموزان را به فكركردن سوق مي‌دهد و فعاليت‌هاي كه فقط مشغول كننده هستند تفاوت بگذارد و فعاليت‌هايي را كه تسهيل‌كننده يادگيري در بچه‌ها مي‌شود را انتخاب كند مثالي عرض مي‌كنم:محتواي به معلم كلاس اول ارائه شود كه معلم آزادانه كودكان را در يادگيري شناخت اعداد و خواندن و نوشتن آن تا عدد ۹۹ يادگيري مفهوم جمع و تفريق و حل مسائل مربوط به آن كمك كند در بازديدي كه از يكي از روستاهاي منطقه‌ي زيويه به عمل آوردم در دي‌ماه بود كه از بچه‌هاي پايه اول پرسيدم بچه‌ها رياضي تا صفحه‌ي چند خوانده‌ايد بچه‌ها تعجب كردند گفتند رياضي؟ ما كه رياضي نداريم معلم به من گفت شما رياضي بپرسيد چه كار به كتاب رياضي داريد من هنوز كتاب رياضي به آنها نداده‌ام وقتي سؤالاتي از بچه‌ها كردم اين دانش‌آموزان در سطح آخر سال يك دانش‌آموز پايه اول بودند معلم اعداد را به آنها ياد داده بود مفهوم جمع و تفريق و حل مسائل مربوط به آن را خيلي بهتر از مدراسي كه محدود به كتاب بودند ياد گرفته بوده‌اند.

هدف کلی : آموزش مفهوم ضرب.

هدف جزئی :

عبارت ضربی را بخواند .

ضرب مربوط به شکل رابنویسد.

مفهوم ضرب را بیان کند.

شکل مربوط به ضرب را نشان دهد.

هدف رفتاری :

دانش آموز در کلاس درس و با استفاده از مهره هایی که در اختیار دارد ضرب ۲ پنج تا می شود ۱۰ را نشان دهد. دانش آموز بدون استفاده از کتاب با تصاویری که روی تخته کلاس کشیده شده ضرب ۲ هف تا می شود … (۱۴)را بنویسد.

دانش آموز مفاهیم ضرب را از حفظ و با تمرکز بیان کند.

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی کلاس سوم ابتدایی درس ضرب روی محور به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.