no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی درس الگویابی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی درس الگویابی
doc
فوریه 20, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
41 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی درس الگویابی


دانلود درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی درس الگویابی – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۱ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی هم اکنون دانلود پروژه میباشد.

درس پژوهی پایه اول ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی کلاس اول ابتدایی کتاب ریاضی درس الگویابی با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۱ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی اول ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

روش های نوین تدریس : پیش از این معلم بود که نحوه تدریس را مشخص می کرد ولی امروزه نظر بر آن است که روش تدریس باید با نحوه ی یادگیری فرد آموزنده هم خوان باشد. تبعیت نکردن از این اصل به معنای غفلت کردن از امکاناتی است که معلم بر پایه آن ها می تواند به غنی سازی فرآیند یاددهی و یادگیری بپردازند. به هر رو اعضای گروه کوشیده اند شیوه نوین یادگیری دانش آموزان را شناسایی کنند و بر اساس آن راهکارها برای تدریس در کلاس ارائه دهند.و با توجه به تأثیر و اهمیت شیوه تدریس در جلب توجه و یادگیری دانش آموزان استفاده از شیوه های نوین و فعال تدریس از جمله روش اکتشافی، تلفیقی، استفاده از وسایل آموزشی متنوع و پاورپوینت یا فیلم آموزشی جهت تثبیت یادگیری دانش آموزان به همراه پرسش و پاسخ، کار گروهی مورد تأیید اعضای گروه قرار گرفت.

 هدف کلی : آشنایی فراگیران با الگویابی و مفهوم آن

هدف جزیی :

ـ آشنایی  با الگویابی به صورت تصاویر و اشکال

ـ آشنایی با کاربرد الگوها در زندگی روزمرّه

اهداف غیر رفتاری :

انتظار می رود که در پایان درس فراگیرندگان به موفّقیّت های زیر نایل آیند :

۱ ـ مفاهیم الگویابی را بدانند. (دانشی)

۲ ـ توانایی فهم الگوها را از روی شکل داشته باشند. (مهارتی)

۳ ـ کاربرد الگوها را در زندگی خود بدانند. (نگرشی ـ مهارتی)

۴ ـ نسبت به شناخت و یادگیری الگوها و اشکال آن علاقه نشان دهد. (نگرشی)

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی ریاضی پایه اول ابتدایی درس الگویابی به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.