no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی درس حل مسئله


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی درس حل مسئله
doc
فوریه 14, 2019
4 مگابایت
3000 تومان
106 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی درس حل مسئله


نمونه درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی درس حل مسئله – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۱۰۶ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی دبستان

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه اول ابتدایی کتاب ریاضی درس حل مسئله با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۱۰۶ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه اول هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

عدم یادگیری چند نفر از دانش آموزان از حل مساله که اعضای گروه بر آن شدیم تا این مشکل را که به نظر اعضا مشکل مهم و موثر در دانش آموزان است با روشی تدریسی که رهنمون کننده ی دانش آموزان به اهداف آموزشی و تربیتی است حل کنیم.پژوهش حاضر به صورت کیفی از نوع درس پژوهی   در مدرسه ….. شهرستان ….اجرا شده است.این درس پژوهشی به صورت گروهی و با مشارکت ۷ نفر از همکاران فرهنگی با موضوع مذکور به اجرا درآمد.از آن جا که مسأله آموزش کودکان در پایه‌های ابتدایی نیازمند استفاده از شیوه‌های متفاوتی می‌شود و هم چنین و محتوای درسی از مجموعه‌ای از مهارت‌ها (مشاهده کردن، پیش‌بینی کردن، بررسی فرضیه و …) و معلومات سازماندهی می‌شود که در نهایت کودکان را به بروز کنش عقلانی معطوف به نتایج مشهود و فهم عمیق دانش‌ها و ارزش‌ها سوق می‌دهد. لذا چالش‌های پیش روی گروه در این حوزه این بود که ما چگونه می‌توانیم در تدریس دروس مرتبط به صورت موثر عمل کرده و اهمیت درس را به صورتی شایسته به دانش‌آموزان بفهمانیم. پس از اجرای طرح درس اولیه (سناریو) و بازبینی آن، نهایتاً سناریو در کلاس تدریس و توسط اعضای گروه به مشاهده و نقد و تحلیل گذاشته شد.درس پژوهي به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد.

روش تدریس : مفهوم محور ,تفحص گروهی  , نمایشی ,سخنرانی

اهداف رفتاری: دانش آموزان بتوانند با کمک گروه خود و در مدت ۱ دقیقه شکل هایی که بیانگر عدد هشت هستند را تشخیص دهند.(مهارتی ذهنی – تمییز)

دانش آموزان کشف کنند که عدد بعد از عدد ۷ چه عددی است. (مهارت ذهنی – کشف قاعده )

دانش آموزان بتوانند با استفاده از انگشتان دستشان  عدد ۷ را به صورت دو عدد ۲ و ۵ نشان دهند .(مهارت بدنی)

دانش آموزان بتوانند عددهای ۱ تا ۷ را بیان کنند.(اطلاعات کلامی – کلمه )

دانش آموزان در کار گروهی فعالیت کنند.(عاطفی هیجانی)

فراگیران با احترام به نظر و صحبت های معلم و دوستان گوش کنند .(عاطفی هیجانی )

فراگیران در اظهار نظر کردن نوبت را رعایت کنند .(عاطفی هیجانی)

دانش آموزان در پایان درس و بدون کمک دیگران نقاشی بکشند که خانواده ای ۷ نفره باشد که شامل اعداد ۱ تا۷۸ شود. (راهبرد شناختی )

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی اول ابتدایی درس حل مسئله به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.