no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی ریاضی پایه پنجم مساحت دایره - کاملترین نمونه

دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی پایه پنجم مساحت دایره
doc
فوریه 9, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
39 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی پایه پنجم مساحت دایره


دانلود درس پژوهی ریاضی پایه پنجم ابتدایی مساحت دایره – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۹ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی ریاضی پنجم دبستان درس مساحت دایره با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۹ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پنجم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

تعلیم و تربیت دانش آموزان رسالتی خطیر و بزرگ است که نظام آموزشی کشور به انجام این امر می پردازد. به سبب شرایط محیطی، پایین بودن آمار دانش آموزی، کمبود معلم، فضای آموزشی، وضعیت فیزیکی مدارس، کلاس ها، و روش های تدریس و جدید التالیف بودن کتب ابتدایی وعدم آگاهی اولیاء از روشهای نوین تدریس وهمچنین پایین بودن سطح سواد اولیاءدر کمک نمودن به فرزندانشان یک ضرورت به نظر می رسد. با توجه به این موضوع ،شیوه های اداره ی کلاس نوین و متفاوت گروهی را می طلبد به طوری که در شیوه ی گروهی نیز تدریس درس و یا موضوع واحد در یک جلسه درس به کلیه پایه های حاضر در کلاس درس انجام می گیرد.با توجه به توضیحات فوق خاطر نشان می شود که درس پژوهی حاضر در دبستان ….. واقع در …… با ….. دانش آموز ….. و …. کلاس انجام گرفته است که کلاس پنجم با … دانش آموز ……. انجام گرفته به طوری که جامعه دانش آموزی هدف در این پژوهش تدریس مساحت دایره در کلاس پنجم است.

با توجه به تغییرات کتب درسی بر اساس سند تحول بنیادین و شیوه های نوین ارائه شده جهت مدیریت کلاس ، توجه روز افزون بر شیوه ی اداره ی این کلاس ها و این موضوع که آموزش مفهوم مساحت دایره ارائه شده است و همچنین بسط احتمالی و گسترش این موضوع درس در کتب تألیفی سال ، مشکلات آموزشی که همکاران مدارس این پایه داشته اند و اهمیتی که مبحث فوق در پایه های مختلف تحصیلی و زندگی روزمره ی دانش آموزان دارد بر آن شدیم تا طراحی الگوی آموزشی براساس سند ملی و شاگرد محور توانایی دانش آموزان را در این زمینه تقویت و تثبیت نماییم و الگویی نو و ابتکاری جهت اداره ی کلاس ارائه دهیم. و آموزش خود را با روشهای نوین تدریس واستفاده از فناوریهای جدید همراه نماییم.

هدف کلی :

آشنا شدن دانش آموزان با چگونگی بدست آوردن مساحت دایره

اهداف جزئی :

۱) رابطه بین مساحت دایره و مستطیل را درک نمایند.

۲) رابطه بین مساحت دایره و متوازی الاضلاع را بفهمند.

۳) چگونگی به دست آوردن مساحت دایره را بدانند.

۴) قاعده به دست آوردن مساحت دایره را در تمرین ها به کار ببرند.

۵) رابطه بین طول مستطیل و محیط دایره را تشخیص دهند.

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی کلاس پنجم مساحت دایره به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.