no-img
دانلود پروژه

نمونه درس پژوهی ریاضی اول ابتدایی تدریس یکی ده تایی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی اول ابتدایی تدریس یکی ده تایی
doc
فوریه 7, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
39 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی اول ابتدایی تدریس یکی ده تایی


دانلود درس پژوهی ریاضی پایه اول ابتدایی تدریس یکی ده تایی – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۹ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی ریاضی اول دبستان تدریس یکی ده تایی با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۹ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه اول ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

با یاد و نام خداوند متعال و عرض خسته نباشید خدمت کلیه همکاران محترم در جلسه شورای معلمان این آموزشگاه که در آبان ماه ……. برگزار گردید در خصوص لزوم اجرای طرح درس پژوهی به عنوان طرحی اثر بخش برای پژوهش در مدرسه یاد شد که در این طرح همکاران محترم یاد می گیرند که چگونه از یکدیگر بیاموزند و در تجارب آموزشی و تربیتی یکدیگر سهیم شوند . و به این ترتیب همکاران می توانند با باز اندیشی در رفتار های خود کمک کنند و این موضوع به عنوان دستور کار جلسه قرار گرفت.در این جلسه کلیه همکاران محترم پایه اول تا ششم مسایل و مشکلات خود را در انتقال یک مفهوم جدید و یا نحوه تدریس یک موضوع به عنوان یک مسأله مطرح نمود ند.مهمترین مساله که در این جلسه مطرح شد و کلیه همکاران نیز مهر تایید بر آن زدند آموزش تدریس یکی ده تایی در پایه اول بود بنا بر این تصمیم گرفته شد بر روی این موضوع تا جایی که امکان دارد کار شود. انسان موجودی اجتماعی است و لازمه زندگی اجتماعی یاد دادن و یادگیری فهماندن و فهمیدن تعلیم و تعلم است. برای یادگیری و تعلیم هر علم و فنی و به عبارت کلی تر برای رسیدن به هر هدفی قواعد و فنونی لازم است. ریاضیات هم مانند هر علم و فنی برای آموزش به روش های خاصی نیاز دارد. در هر کلاسی  می بایست به عنوان راهنما و مشاور دانش آموزان را در رسیدن به هدف یاری دهد. با توجه به این معضلات و مشکلات در نظام آموزشی کشور ما واقعیتی اجتناب ناپذیر است.شرایط سخت محیطی، کمبود جمعیت دانش آموزان، کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی، مهاجرت طبیعی یا اجباری از عواملی هستند که امکان تشکیل واحدهای آموزشی را محدود می سازند.ما باید همواره به یادداشت برداری از عمل های خود ادامه دهیم. از این روست که گروه درس پژوهی آموزشگاه ….. با توجه به مشکلات مربوط به مدیریت زمان کلاس و اهمیت یادگیری تدریس یکی ده تایی در پایه های اول . و چالش هایی که در آموزش تدریس یکی ده تایی در کتاب بین همکاران ایجاد شده بود سعی در بررسی این موضوع پژوهشی با بهره گیری از الگوی درس پژوهی را دارد.

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی کلاس اول ابتدایی تدریس یکی ده تایی به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.