no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی پایه دوم دبستان درس ساعت مانده – بعد از


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی پایه دوم دبستان درس ساعت مانده – بعد از
doc
فوریه 17, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
41 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی پایه دوم دبستان درس ساعت مانده – بعد از


دانلود درس پژوهی پایه دوم دبستان درس ساعت مانده – بعد از – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۱ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه دوم دبستان کتاب ریاضی درس ساعت مانده – بعد از با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۱ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه دوم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

تعلیم و تربیت دانش آموزان رسالتی خطیر و بزرگ است که نظام آموزشی کشور در غالب کلاس های چندپایه تخصصی به انجام این امر می پردازد. به سبب شرایط محیطی، پایین بودن آمار دانش آموزی، کمبود معلم، فضای آموزشی، وضعیت فیزیکی مدارس، کلاس ها، و روش های تدریس تشکیل کلاس های با دانش آموزان مختلط وجدید والتالیف بودن کتب ابتدایی وعدم آگاهی اولیاء از روشهای نوین تدریس وهمچنین پایین بودن سطح سواد اولیاءدر کمک نمودن به فرزندانشان  یک ضرورت به نظر می رسد. با توجه به این موضوع ،شیوه های اداره ی کلاس نوین و متفاوت گروهی را می طلبد به طوری که در شیوه ی گروهی نیز تدریس درس و یا موضوع واحد در یک جلسه درس به کلیه پایه های حاضر در کلاس درس انجام می گیرد. با توجه به توضیحات فوق خاطر نشان می شود که درس پژوهی حاضر در دبستان …….. واقع در ………  با ……. دانش آموز انجام گرفته است. به طوری که جامعه دانش آموزی هدف در این پژوهش تدریس ساعت مانده-بعد از در کلاس دوم است.

روش تدریس خواندن ساعت در مانده-بعد از :
۱- فعالیت دست ورزی (پیشنهادی) :
الف- درست کردن دو ساعت ، یکی برای صبح و دیگری برای مانده-بعد از.
ب- نوشتن چند نمونه فعالیت در صبح و مانده-بعد از و نشان دادن آنها روی ساعت.
ج- خواندن ساعت هر فعالیت با دو روش
۲- تصویر خوانی : در تصویر آغازین فصل ، از دانش آموزان بخواهید ساعت روی دیوار مسجد را بخوانند.
۳- فعالیت کتاب: انجام فعالیتهای کتاب
توصیه های برای تدریس بهتر :
۱- استفاده از ماشین ورودی- خروجی برای درک بهتر ساعت در مانده-بعد از
قبل از ظهر +۱۲ ــــــــــــــــــ مانده-بعد از
۲- درست کردن اشکال با چینه ها (مکعب ها) و شمردن چینها
۳- نهادینه کردن خواندن ساعت در مانده-بعد از با خواستن ساعتهای انجام تکلیف ( شروع و پایان) و ساعت بیدار شدن از خواب به دو صورت
۴- خواندن ساعت با نمایش دیجیتالی

برای دانلود و خرید درس پژوهی کلاس دوم دبستان درس ساعت مانده بعد از به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.