no-img
دانلود پروژه

نمونه درس پژوهی جغرافیا کلاس چهارم ابتدایی درس نقشه خوانی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی جغرافیا کلاس چهارم ابتدایی درس نقشه خوانی
doc
مارس 10, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
35 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی جغرافیا کلاس چهارم ابتدایی درس نقشه خوانی


نمونه درس پژوهی جغرافیا کلاس چهارم ابتدایی درس نقشه خوانی – بهترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۵ صفحه به صورت کامل و آماده جهت استفاده درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی هم اکنون در وب سایت دانلود پروژه میباشد.

دانلود درس پژوهی ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی کتاب جغرافیا درس نقشه خوانی با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۵ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی چهارم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

درس پژوهی به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد . اما اين بار نه به تنهايي، بلكه با يک گروه از معلمان هم  رشته ، روش خود را مورد مطالعه و آزمون قرار دهيد ، با هم با نقد شرايط موجود و در جهت نيل به وضع موجود طرح مساله نماييد ، در جهت شناخت بهترين روش ممکن پژوهش کنيد ، نتايج پژوهش را در کلاس درس و بصورت طبيعي بيازماييد ، نتيجه آزمايش را نقد کنيد ، طرح را اصلاح و دوباره در يک کلاس ديگر آن را اجرا نماييد ، نتايج پژوهش خود را منتشر و در اختيار ديگران قرار دهيد. به اين ترتيب شما گام در مسير درس پژوهي نهاده ايد روشي که پايه توسعه  مستمر حرفه اي شماست و شما را در مسير يک معلم حرفه اي و فکور به حرکت وا مي دارد ! در این درس پژوهی سعی بر این است که دانش آموزان به طور کامل با مفاهیم کامل درس نقشه خوانی آشنا گردند و مشکلات و معایب تدریس در این باره برطرف گردد.

هدف كلي : آشنایی فراگیران با نقشه

هدفهای جزیی : (در قلمرو دانش ها،مهارت ها ونگرش ها)

در پایان این درس، از فراگیران انتظار می رود :

۱- فراگیر با مفهوم نقشه آشنا شود.

۲- فراگیر با مفهوم راهنمای نقشه آشنا شود.

۳- فراگیر نحوه ی تهیه ی نقشه یاد بگیرد.

۴- فراگیر بتواند نقشه ی ساده ای از محل زندگی خود رسم کند.

۵- فراگیر با کمک راهنمای نقشه،معنای علامت های نقشه را بفهمد.

۶- نسبت به استفاده از نقشه و راهنمای آن علاقه نشان دهندو کنجکاو باشند.

برای دانلود و خرید درس پژوهی جغرافیا چهارم دبستان درس نقشه خوانی به صورت کامل و دقیق روی دکمه زیر کلیک نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.