no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان گزارش کارآموزی حسابداری در بانک شهر


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک شهر
doc
آگوست 24, 2015
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک شهر


دانلود رایگان گزارش کارآموزی حسابداری در بانک شهر – در این گزارش تمام مطالب آموخته شده دوره کارورزی حسابداری در بانک شهر توسط کارآموز تهیه شده است. با فرمت : ورد word در ۱۲ صفحه قابل ویرایش به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در بانک شهر

گزارش کارآموزی رشته حسابداری در بانک شهر :

امروزه با توجه به گستردگی روابط و ساختار پیچیده شرکت های سرمایه گذاری و محدودیت در ایجاد یک منبع مطمئن که دغدغه های شرکت ها و سرمایه گذاران را در زمینه تامین مالی در محیط کنونی را پوشش دهد، ایجاد و تشکیل یک واحد اقتصادی به نام بانک می باشد که وظیفه اصلی آن عبارت است از جمع آوری منابع از دست مردم و تخصیص آن جهت سرمایه گذاری در واحد های تولیدی که به رشد و شکوفایی اقتصادی جامعه و رویاهای ذهنی مدیران جامه عمل بپوشاند، است و لزوم ورود به این قبیل بنگاه های اقتصادی لزوما از طریق آشنایی با محیط سازمانی و شکل سازمان تحقق می یابد که اولین گام جهت شروع دوره کارآموزی بنده با آشنایی با محیط سازمانی و روابط سازمانی شکل گرفت.

آشنایی با رویه های کلی : با توجه به سپری شدن مرحله اول و دوم و شناخت از کلیات سازمان و روابط بین اعضا، مرحله سوم آشنایی با رویه های کلی پرداخت ها مورد بررسی قرار گرفت که شکل گیری عملیات یا فرایند در مجموعه ای از نیاز یا درخواست شروع می گردد که نمونه آن گزارشاتی از قبیل منابع و مصارف بانک، اسناد هزینه ای، مخارج سرمایه ای می باشد که به ترتیب مختصری در رابطه با آنها حضورتان شرح می دهم.

الف) گزارش منابع و مصارف بانک : عبارت است از جمع سپرده ها و هرگونه ورودی وجه نقد به بانک (منابع) و خروج هرگونه پول یا وجه نقد رایج (مصارف) است که این گزارش روزانه تهیه و در تصمیم گیری مدیریت مبنی بر هدایت منابع جهت سرمایه گذاری کمک شایانی می نماید.

ب) اسناد هزینه ای : کلیه هزینه هایی که جهت انجام موضوع فعالیت بانک در راستای اهداف آن صرف می گردد، منجر به صدور سند هزینه می گردد.

ج) مخارج سرمایه ای : عبارت است از خرید هرگونه دارایی که نیاز واحد اقتصادی است و در راستای تامین ابزار کار جهت تحقق اهداف واحد اقتصادی.

فهرست :

مطالب آموخته شده دوره کارورزی در بانک شهر

۱- آشنایی با محیط سازمانی
۲- آشنایی با چارت سازمانی
۳- آشنایی با رویه های کلی
۴- آشنایی با اسناد حسابداری
۵- آشنایی با رویه های حسابداری موجود و ساختار حسابداری مالی
۶- آشنایی با نحوه بایگانی
۷- آشنایی با شرکت های زیرمجموعه بانک شهر

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان گزارش کارآموزی در بانک شهر از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.