no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (چگونگی علاقه مند کردن همکاران دبیر به انجام همه آزمایش های کتاب)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (چگونگی علاقه مند کردن همکاران دبیر به انجام همه آزمایش های کتاب)
doc
ژانویه 1, 2018
1 مگابایت
2000 تومان
22 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (چگونگی علاقه مند کردن همکاران دبیر به انجام همه آزمایش های کتاب)


دانلود کنش پژوهی (چگونگی علاقه مند کردن همکاران دبیر به انجام همه آزمایش های کتاب)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (چگونگی علاقه مند کردن همکاران دبیر به انجام همه آزمایش های کتاب) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی معاون فناوری آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

بسیاری از دروس که برای تمرین دادن و پروراندن مهارتهای کاوشگری در شاگردان طراحی شده‌‌اند می‌تواند در شکل آزمایشگاهی سازمان یابد. اصطلاح <آزمایشگاه> بدین معنا نیست که آزمایش مدون در اتاق خاص و با ابزار و وسایل خاص آزمایشگاهی اجرا شود. بلکه آزمایشگاه را می‌توان برای توصیف هر نوع فعالیت آموزشی که در آن دانش‌آموزان مستقیماً بامواد سر و کار داشته باشند به کار برد. این فعالیت ممکن است روی نیمکت خودشان باشد، روی میز باشد یا در قسمتی از کلاس که برای کارهای آزمایشگاهی تدارک دیده شده باشد و یا حتی در یک آزمایشگاه سنتی در هر جای دیگر.‌باید‌های یک نظام علمی کارا و اثرات آن در یک نظام علمی کارا، باید در دانش‌‌آموز توان مساله یابی با روشهای جستجو‌گرانه و کنجکاوانه برانگیخته شود تا ادراک او گسترش یابد.۱٫محتوی بخشیدن به متن دروس.۲٫درک نکات درسی، توضیح عملی و تفهیم به دانش آموزان.۳٫آزمایشگاه نقش کمک درسی و تقویتی را ایفا می‌کند و این فرصت را به بچه‌ها می‌دهد تا ماهیت علم را فراگیرند.۴٫پیشرفت و پیشبرد مهارت‌های علمی و عملی در انجام دادن آزمایش است.آری، امروزه ثابت شده برخلاف باور عموم که خلاقیت خصوصیت ذاتی بعضی افراد خاص است؛ چنین استعدادی در بشر به اندازه حافظه عمومیت دارد. بنابراین می‌توان خلاقیت را با کاربرد اصول و فنون معین ایجاد و طرز تفکرهای جدیدی را به وجود آورد. آزمایشگاه‌های مدارس به عنوان فضای عملی دروس، در تحقق و شکوفایی خلاقیت نقش بسزایی دارند.اینجانب در کنش پژوهی حاضر تصمیم گرفتم همکاران دبیر را به انجام همه آزمایش های کتاب علاقه مند نمایم  .کلید واژه : همکاران، دبیر ،آزمایش ، کتاب ، دانش آموز


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۲
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.