no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (تقویت سطح یادگیری و انگیزه ی دانش آموزان در درس هنر با روش های جدید یاددهی_یادگیری)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (تقویت سطح یادگیری و انگیزه ی دانش آموزان در درس هنر با روش های جدید یاددهی_یادگیری)
doc
دسامبر 24, 2017
8 مگابایت
2000 تومان
28 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (تقویت سطح یادگیری و انگیزه ی دانش آموزان در درس هنر با روش های جدید یاددهی_یادگیری)


دانلود کنش پژوهی (تقویت سطح یادگیری و انگیزه ی دانش آموزان در درس هنر با روش های جدید یاددهی_یادگیری)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (تقویت سطح یادگیری و انگیزه ی دانش آموزان در درس هنر با روش های جدید یاددهی_یادگیری) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی هنر آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

هنر دنياي بي عيب خواستن و دنياي برترين خواستن است، دنيايي زيبا و زيبايي نويد شکوه و گشايش مي دهد و همه نگرش های مثبت در وعدگاه زيبايي به هم مي رسند چرا كه پيش از آن كه به وصف درآيد اعجاب توليد مي¬كند و فاصله زماني و مكاني را از ميان مي برد. در اهميت هنر، شادروان غلامحسين يوسفي در كتاب «چشمه ي روشن» نوشته است:من هميشه يكي از مظاهر صنع خداوند را در هنر و آفرينش هنرمندان و ديد هنري ديده ام. شگفتا در قلم جان بخش آن نقاش و پيكره تراش و خوش نويس و يا در پنجه گرم پوي، نوازنده لحن آفرين و… كه هر چند از حيث پيكر و اندام ها نظير هر فرد ديگرند، هزاران تن به مدد هم نيز نمي توانند ذره اي از هنر آنان را به وجود آورند و گفته اند هنر بر بال خيال پرورش مي يابد، آب و رنگ و اميد به همراه خيال پروري آينده را ديدني تر مي كند و پيوند اميد و آينده را مستحكم تر مي سازند و درك هنر و انتقال تجربه ي ارزشمند هنري مي تواند در تعادل جامعه و ارزشمند كردن گوهر وجودي هر انسان مؤثر باشد و اين همان ايجاد زمينه براي تحقق هنرمند مفيد بودن است. (تیموری: ۱۳۹۴، ۲) در این راستا كه سرمايه اي عظیم است که دست مايه هر معلم هنر است، كه نبايد آن را با بي توجهي كم ارزش بداند زيرا سرمايه هنر ايران داراي شكوه انكار ناپذيري است كه بايد آن را شناخت و يك معلم خوب و مهربان هنر مي تواند منادي اين شيوه پسنديده براي دانش آموزان خود باشد و آرمان هنري آن ها را با پاداش ملموس پاسخ دهد، پس بايد اميد و آينده كه دو بال پرواز براي هنرمند است را به عنوان باوري عميق در خود تكرار كنيم و نو شدن درون را كه بر پرمايگي و اصالت همراه است را در دانش آموزان پرورش دهيم و چون هنر مي تواند قدرت درك، شناخت و يادگيري را در دانش آموزان افزايش دهد و مهارت هاي زيادي از جمله بهتر ديدن و شنيدن، مهارت هاي اجتماعي ابراز وجود، اعتماد به نفس و کاهش اضطراب را به آنان دهد و نقش بنيادي که در پيشبرد ساير علوم دارد را بايد توجه كرد. در آموزش هنر به دانش آموزان، اوليا، معلم و خود دانش آموز، هر كدام در جاي خود نقش به سزايي دارند، كم كاري و عدم همكاري يكي از اين سه مورد باعث اختلال در روند كار خواهد شد، براي اين منظور بايد يك معلم خلاق دانش آموزان را به اين درس علاقه مند كند، زيرا كه به دلايل زيادي دانش آموزان علاقه خاصي به اين درس ندارند، با بهره گيري از راهكارهاي متفاوت و متنوع، آنان را به هنر و ساعت تدريس آن علاقه مند كرد تا لااقل در سطح اوليه و ابتدايي به آن ها آموزش داده شود با اين كار دانش آموز علاقه مند، والدين را نيز علاقه مند مي كنند.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۸
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.