no-img
دانلود پروژه

کنش پژوهی (اجرای شیوه ای نوین برای تبلیغ حجاب و عفاف و پوشش برای دانش آموزان)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
کنش پژوهی (اجرای شیوه ای نوین برای تبلیغ حجاب و عفاف و پوشش برای دانش آموزان)
doc
دسامبر 25, 2017
2 مگابایت
2000 تومان
29 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

کنش پژوهی (اجرای شیوه ای نوین برای تبلیغ حجاب و عفاف و پوشش برای دانش آموزان)


دانلود کنش پژوهی (اجرای شیوه ای نوین برای تبلیغ حجاب و عفاف و پوشش برای دانش آموزان)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

کنش پژوهی (اجرای شیوه ای نوین برای تبلیغ حجاب و عفاف و پوشش برای دانش آموزان) با رعایت همه نکات مربوط به کارورزی ۳ و کنش پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از کنش پژوهی :

یکی از مهم‌ترین ساحت‌ها برای شناخت زن و ابعاد وجودی اوست که اوج آن ـ از نظر ظاهری ـ در انتخاب نوع حضور و پوشش زن هویدا می‌شود. با فهم این ادبیات ـ به ویژه اشعار و رمان‌های معاصر ـ می‌توان بسیاری از ابعاد شخصی و شخصیتی زن مسلمان ایرانی را شناخت و با طیف وسیعی از دیدگاه‌های صاحب‌نظران دوسوی این فرهنگ آشنا شد.مسئلۀ پوشش و به طور خاص حجاب در جامعۀ ایران از دیرباز به عنوان مسئله‌ای حیاتی و هویت‌بخش مدنظر بوده است. بررسی تنوع لباس‌ها در میان اقوام مختلف این سرزمین و در کنار آن، برجسته‌ساختن وجوه اشتراکی که همگی آنها را به «لباس ایرانی» تبدیل می‌کند، در کنار واکاوی نقاط افتراقی که تفاوت‌ها و تنوع در نگرش‌های اجتماعی، فرهنگی، زیباشناختی و حتی اقتصادی و سیاسی را در مناطق مختلف کشور بازنمایی می‌کند، می‌تواند ما را به فهمی ژرف‌تر و دقیق‌تر از فرهنگ ایرانی رهنمون شود. با توجه به اینکه معلم می تواند نقش بسزایی در تربیت نسل آینده چه از لحاظ سطح علمی و چه از لحاظ اخلاقی داشته باشد، بنده تصمیم گرفتم بر روی نهادینه سازی حجاب اسلامی در دانش آموزانم کوشیده و آنها  را به این امر مهم و مقدس مقید نمایم.


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۹
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


موضوعات :
فروشگاه , کنش پژوهی

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.