no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی پرورش گل و گياه در گلخانه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود رایگان پروژه کارآفرینی پرورش گل و گياه در گلخانه
doc
آوریل 26, 2015
25 کیلوبایت
0 تومان
18 صفحه (word)
رایگان – خرید

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی پرورش گل و گياه در گلخانه


دانلود رایگان پروژه کارآفرینی پرورش گل و گياه در گلخانه – در این طرح توجیهی به راه اندازی گلخانه پرورش گل و گیاه پرداخته میشود که در آن از روشهای آماری و محاسباتی نیز برای توجیه اقتصادی و فنی طرح استفاده شده، فایل حاضر با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۱۸ صفحه به صورت رایگان میتوانید استفاده کنید.

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی پرورش گل و گياه در گلخانه

قسمتی طرح کسب و کار پرورش گل و گیاه :

فهرست و خلاصه طرح : خلاصه طرح، مقدمه، نخل های زینتی، گل پتوس، توجیه فنی، توجیه اقتصادی طرح، زمین، محوطه سازی، ساختمانها، تاسیسات، ماشین آلات، وسایل نقلیه، هزینه های جاری طرح، حقوق و دستمزد، پرسنل غیر دولتی، هزینه استهلاک، سوخت و انرژی، سرمایه در گردش، فروش، سود ناویژه، سود ویژه، و…

برای شروع کار باید : برای اینکه کار پرورش گل و گیاه را یاد بگیرید باید به سازمان فنی و حرفه ای بروید و دوره های آموزش کاربردی طراحی فضای سبز را بگذرانید. مدت این دوره ها ۱۳۰ ساعت و شش ماهه است. هزینه‌ی این کلاس ها هم بستگی به موارد آموزش دارد و بین چهارصد تا هفتصد هزارتومان متغیر است. «بعد از آموزش، نوبت به اجاره و یا خرید یک زمین برای احداث گلخانه می رسد. در واقع یکی از مهم ترین مراحل کارتان مرحله‌ی انتخاب زمین است. شما باید زمینی را برای این کار انتخاب کنید که خاکش آلوده به قارچ، ویروس و … نباشد و از نظر موقعیت، آب، نور، برق و … هم مشکل نداشته باشد. بهتر است برای انتخاب زمینی که می خواهید آن را برای شروع کارتان انتخاب کنید از یک کارشناس کشاورزی استفاده کنید.»گلخانه ای که برای شروع کار در نظر می گیرید حداقل باید سه هزارمتر مربع مساحت داشته باشد. هزینه‌ی تاسیس و سر هم کردن تجهیزات گلخانه هم برایتان حداقل ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان آب می خورد. «وسایل سرمایشی و گرمایشی، فن، مشمای پلاستیکی مخصوص برای دور اسکلت فلزی گلخانه،سیستم تهویه و … از وسایل موردنیاز گلخانه هستند. همچنین برای این که بتوانید راحت تر کار کنید و در پرورش گل هایتان کم نگذارید باید دو کارگر هم استخدام کنید تا در کنارتان به کارهای گلخانه رسیدگی کنند.

انواع گل های که میتوان پرورش آن درآمد داشت : گل‌های گلدانی – آپارتمانی : (شمعدانی، کاکتوس، حسن یوسف، کوکب، سنبل، سیکاس، ارکیده، دیفن باخیا، یوکا، آگلونما، فیلودندرون، پوتوس، لیندا، اسپاتی فیلوم، دراسنا، سانسوریا)، گل‌های شاخه بریده : (آنتوریوم، گلایل، میخک، داوودی، استرلیزیا یا پرنده بهشتی، نرگس بومی ایران، زنبق، شیپوری)، درختان و درختچه‌های زینتی : (شمشاد، سرو، کاج، چنار، زبان گنجشک، پیچ‌های زینتی، اقاقیا، گل‌های کاغذی، چنار، زرشک زینتی، شیرخشت، برگ نو) و فصلی – نشائی (ابری، بنفشه، مریم گلی، همیشه بهار، جعفری، آهار، میمون و اطلسی).

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرورش گل و درآمد آن میتوانید از مصاحبه با یک کارآفرین پرورش گل میتواند کمک برای شروع کار شما یا تکمیل طرح حاضر باشد.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان طرح توجیهی پرورش گل و گياه زینتی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.