no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی پرورش ماهی قزل آلا


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی پرورش ماهی قزل آلا
doc
آوریل 24, 2015
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
21 صفحه (word)
رایگان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی پرورش ماهی قزل آلا


دانلود رایگان پروژه کارآفرینی پرورش ماهی قزل آلا در این طرح توجیهی پرورش ماهی قزل آلا به طور کامل به پروژه پرورش ماهی قزل آلا پرداخته میشود در قالب فرمت ورد ۲۱ صفحه قابل ویرایش و در آن از روشهای آماری و محاسباتی و توجیه و توضیحات طرح وجود دارد.

دانلود پروژه کارآفرینی پرورش ماهی قزل آلا

پروژه کارآفرینی پرورش ماهی قزل آلا

با توجه به قدمت پرورش ماهی در دنیا , این فعالیت در ایران با تكثیر تاسما هیان در سال ۱۳۰۱ و پرورش ماهی قزل آلای رنگین كمان از سال ۱۳۳۸ آغاز شده است. رشد اقتصادی و صنعتی وهمچنین لزوم تغذیه جمعیت رو به افزایش وكیفیت برتر پروتئین آبزیان در مقایسه با سایر گوشت ها , موجب افزایش توجه به آبـزیان وصید در دریاها ومنابع آبی شد ودر نتیجه كاهش ذخایر آب ها را به دنبال داشت. بنابراین برای دستیابی به برابری تولید باتقاضا وبهره برداری مناسب از ذخایر چاره ای جز روی آوردن به پرورش آبـزیان در محیط های قابل كنترل وهمچنین تكثیر انواع ماهیان به منظور رهاسازی وبازسازی ذخایر نبود. بدین منظور سازمان شیلات ایران اقدام به احداث اولین ایستگاه بررسی تكثیر و پرورش كپور ماهیان پل آستانه در سال ۱۳۴۷-۱۳۴۸ كرد. پس از آن نیز مجتمع تكثیر و پرورش تاسماهیان سد سنگررشت در سال ۱۳۵۰ به بهره برداری رسید. با توجه به استعداد مناطق مختلف هزاران مزرعه پرورش ماهی در سطح كشور فعال است.

بچه ماهی قزل آلا را می‌توان در تمام طول سال در مزارع رهاسازی کرد و بهتر است وزن رهاسازی در حدود ۱۰ گرم باشد تا هم دوره پرورش خیلی طولانی نشود و هم تلفات کمتر باشد. (تلفات در وزن زیر ۱۰ گرم بیشتر است). به طور کلی به ازای هفت لیتر در ثانیه می‌توان یک تن ماهی برداشت کرد.همچنین به طور کلی به زعم کارشناسان شیلات برای پرورش ماهی قزل آلا، حداقل به یک زمین ۱۰۰ متری احتیاج است.شرایط نسبتا آسان و هزینه کم پرورش قزل آلا باعث شده است که در شمال کشور عده‌ای در خانه‌هایشان اقدام به پرورش و فروش این نوع ماهی کنند

خلاصه فهرست و موضوعات طرح : خلاصه طرح، تاریخچه پرورش ماهی قزل آلا، گذری به دوره قبل از پرورش ماهی، نیاز های پرورشی، عوامل موثر بر رشد قزل آلا (عوامل محیطی)، مقدمه، توجیه اقتصادی طرح، محوطه سازی، ساختمان، ماشین آلات، وسایل نقلیه،تاسیسات، هزینه های جاری، حقوق و دستمزد، هزینه استهلاک، سوخت و انرژی، سرمایه در گردش، فروش، پیش بینی مالی طرح، محاسبه دوره بازگشت سرمایه، محاسبه نقطه سر به سر، و….

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پروژه کارآفرینی پرورش ماهی قزل آلا از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید بعد از ثبت ایمیل و نام لینک دانلود در اختیار شما قرار میگیرد.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.