no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی منبت کاری


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی منبت کاری
doc
سپتامبر 9, 2015
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی منبت کاری


دانلود رایگان پروژه کارآفرینی منبت کاری – در این طرح به بررسی طرح توجیهی تاسیس کارگاه منبت کاری میپردازد. پروژه حاضر با فرمت ورد word در ۱۲ صفحه قابل ویرایش به صورت کامل و آماده، رایگان در اختیار شما میباشد.

 دانلود پروژه کارآفرینی منبت کاری

پروژه کارآفرینی منبت کاری

قسمتی از طرح کسب و کار منبت کاری :

واژه منبت به معناي كنده كاري روي چوب است كه سابقه اي ديرينه دارد، شايد بتوان آغاز تاريخ منبت كاري را زماني دانست كه انسان نخستين با ابزاري برنده چوبي را تراشيده است. منبت كاري از قديم روي چوب در ايران مرسوم بوده است اما در كشور ما آثاري از منبت كاريهاي نسبتاً قديمي به جاي مانده است كه بر روي مقبره ها و نيز ميزها انجام شده است. پاره اي از اين آثار ۹۰۰ تا هزار سال اقامت دارد، كهنترين درب چوبي منبت كاري شده در حال حاضر در شهر اكبرآباد هندوستان مي باشد. در موزه هاي ايران چند درب متعلق به قرنهاي چهارم و پنجم هجري موجود است. ابزار كار منبت كاري بصورت سنتي عبارت اند از: مغار، سوهان، چوب ساب، چكش، روغن دان، گيره و در حال حاضر با توجه به وارد شدن تكنولوژي از سه كاره، اره فلكه، چرخ پوست و غيره جاي ابزار سنتي را گرفته است.

روش منبت كاري در ابتدا فرم اوليه ايجاد مي گردد و پس از پياده نمودن طرح بر روي چوب بوسيله كاربن، فرم اوليه چوب را بر روي گيره هاي مخصوص بسته و زمينه طرح را با ابزار كنده كاري ميكنند چنانچه طرح بصورت برجسته ايجاد شود. پس از پايان طرح مذكور سمباده كاري شده و سپس روغنكاري و پلي استركاري مي شود. انواع منبت عبارتنداز: نقش برجسته اي كه از سطح كار پايين تر باشد، نقش برجسته اي كه از سطح كار پايين تر باشد، نقش برجسته اي كه از سطح كار بالاتر باشد، نقش برجسته اي كه بصورت مجسمه و پيكره مي باشد.

فهرست :

مقدمه

تاریخچه منبت در ایران

مراحل کار

ابزار مورد استفاده در منبت چوب

شرح سرمايه گذاري:

الف: سرمايه ثابت

زمين

ساختمان

محوطه سازی

تاسیسات

ماشين آلات و تجهيزات توليد

لوازم اداري و ايمني

ب: هزينه هاي ساليانه طرح

مواد اوليه

نيروي انساني

هزينه انرژي و سوخت

وسيله نقليه

هزينه تعمير و نگهداري

هزينه استهلاك

هزينه بيمه
برآورد درآمد

برآورد سرمايه در گردش

جدول هزينه هاي ثابت و متغير طرح

محاسبات هزينه تسهيلات مالي

تسهيلات سرمايه در گردش:

جدول شرح سرمايه گذاري طرح

جدول بازپرداخت اصل و سود تسهيلات

جدول شرح عملكرد (سود و زيان) طرح

جدول گردش وجوه نقدي طرح

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پروژه کارآفرینی منبت کاری از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.