no-img
دانلود پروژه

دانلود پروژه کارآفرینی تولید مربا، ترشی و خيارشور


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی تولید مربا، ترشی و خيارشور
doc
آوریل 26, 2015
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی تولید مربا، ترشی و خيارشور


دانلود رایگان پروژه کارآفرینی تولید مربا، ترشی و خیارشور : در این طرح توجیهی به راه اندازی خط تولید خیارشور و مربا، ترشی با ظرفیت ۶۲۰ تن در سال پرداخته شده هست. در این پروژه از روشهای آماری، محاسباتی و فنی برای توجیه اقتصادی طرح استفاده شده است. با فرمت ورد word در ۱۴ صفحه هم اکنون میتوانید به صورت رایگان از دانلود پروژه دانلود نمایید.

دانلود پروژه کارآفرینی تولید مربا، ترشی و خيارشور

طرح کسب و کار تولید مربا، ترشی و خيارشور

فهرست و خلاصه طرح : خلاصه طرح کارآفرینی ،مقدمه ، توجیه اقتصادی طرح، سرمایه گذاری ثابت،‌ زمین، محوطه سازی، ساختمانها، ماشین آلات، تاسیسات، وسایل نقلیه، تاسیسات اداری، هزینه های قبل از بهره برداری، هزینه های جاری، حقوق و دستمزد، هزینه نگهداری و تعمیرات،‌هزینه استهلاک، سوخت و انرژی، فروش، پیش بینی مالی، محاسبه دوره بازگشت سرمایه، محاسبه نقطه سر به سر،‌ محاسبه کارمزد وام، و…

عليرغم نياز كشور به واردات محصـولات كشاورزی، محدوديت دوره برداشت محصولات كشاورزی و فقدان امكانات كافی در جهت حمل و نقل سريع و صحيح اين محصولات به بازارهاي مصرف، موجـب از بين رفتن سرمايه هاي كــشاورزان داخلي و افزايـش نرخ واردات فرآورده هاي كشاورزي به كشـور  مي‌گردد. از ديگر سو نياز به محصولات كشاورزي در تمام فصول، اهميت يافتن روشي براي حفظ و نگهداري بلند مدت اين محــصولات را در چندان مي‌نمايد. صنايع غذايي با ايجاد تغييراتي بر روي ماده خام مي‌توانند پاسـخگوي هر دوي اين مشكلات باشند.هدف عمده صنايع غذايي بر دو نكته فوق استوار است، يعني فرآوري مواد غذايي به گونه اي كه بتواند با دارا بودن ماندگاري زياد ، مانع از فساد اين مواد شده و امكان استفاده از آن را در تمام طول سال فراهم آورد.اين فرآوري به فراخور ماده غذايي مورد نظر مي‌تواند تهيه كنسرو، كنسانتره، مربا، ترشی، شور و… باشد. ارائه كنندگان اين طرح با در نظر داشتن سه مورد اخير يعني تهيه انواع مربا ، ترشي و خيارشور قصد دارند گامي در جهت پيشبرد صنايع غذايي كشور برداشته و نيز با ايجاد زمينه براي اشتغال نيروي ماهر و نيمه ماهر خصوصا بانوان در رفع معضل بيكاري سهيم شوند.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان طرح توجیهی تولید ترشی و خيارشور ، مربا از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.