no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی بسته بندی عسل


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی بسته بندی عسل
doc
آوریل 28, 2015
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی بسته بندی عسل


دانلود رایگان پروژه کارآفرینی بسته بندی عسل – در این طرح توجیهی به پروژه بسته بندی عسل با ظرفیت ۲۴۰ تن در سال پرداخته میشود و ابتدا طرح توصیف و با تاریخچه و تولید آشنا شده و بعد محاسبات اقتصادی انجام میشود. با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۱۴ صفحه رایگان در اختیار شما میباشد.

دانلود پروژه کارآفرینی بسته بندی عسل

طرح توجیهی بسته بندی عسل :

فهرست و خلاصه طرح : خلاصه طرح کارآفرینی، مقدمه، تاریخچه، تولید عسل، توجیه اقتصادی طرح، سرمایه گذاری های ثابت طرح، هزینه های جاری، فروش، برآورد هزینه های عملیاتی و غیر عملیاتی، پیش بینی های مالی طرح، محاسبه دوره بازگشت سرمایه، محاسبه نقطه سر به سر، محاسبه کارمزد وام، جدول بازپرداخت اصل و کارمزد وام، و…

نمونه طرح توجیهی بسته بندی عسل رایگان :

مقدمــه : عسل حاوي بيش از هفتاد ماده مفيد براي بدن انسان است. اساسا عسل از گلوكز، فروكتوز و منو ساكاريد ها ساخته شده است. همچنين عسل داراي آنزيم هاي مفيدي از جمله آميلاز، سوكراز، كاتالاز، پراكسيداز و ليپاز بوده و در رده بندي غذاهاي سرشار از آنزيمها مقام نخست را به خود اختصاص داده است. ضمن اينكه مواد معدني مختلفي مانند كلسيم، سديم، پتاسيم، منيزيم، آهن، كلر، فسفر، گوگرد و يد نيز در عسل يافت مي‌شوند. عسل به عنوان يك ماده كامل غذايي همچنين داراي انواع ويتامين ها (B1,B2,B3,B5,B6,C,E,K)، اسيدهاي آلي ( اسيد ماليك، وينيك، سيتريك، لاكتيك و اگزاليك ) و پروتئين‌ها بوده و مي‌تواند ۳۱۵ تا ۳۳۵ كيلوكالري انرژي ( به ازاي هر يكصد گرم ) توليد نمايد. از ديگر سو عسل داراي خواص درماني، ضد عفوني كنندگي و حفاظت از مواد آلي در مقابل تجزيه و فساد مي‌باشد. ابن سينا دانشمند بزرگ ايران در كتاب قانون ، در مورد معجون فلاسفه ( تهيه شده با عسل ) مي‌نويسد :« … در هنگام زياد شدن بلغم، اندرون را تقويت، نيرو را زياد، اشتها را باز مي‌كند، عسل ، خوراكي است كه جواني را جاويدان مي‌سازد، حافظه را نيرو مي‌بخشد و گذشته را در خاطره زنده مي‌كند، انديشه را پاك و زبان را مي‌گشايد.»

كليه موارد مطروحه ، اهميت استفاده از عسل به عنوان يك ماده غذايي مقوي و همچنين دارويي طبيعي را خاطرنشان مي‌سازند. از ديگر سو با عنايت به رشد جمعيت و تنوع محصولات توليدي و بالا رفتن سطح رقابت در زمينه عرضه انواع محصولات غذايي ، بهبود مستمر كيفيت محصولات و ايجاد تنوع در عرضه مناسب تر، از مواردي هستند كه بايستي هر چه بيشتر مد نظر قرار گيرند. رعايت اين موارد مي‌تواند منجر به دسترسي آسان و ارزان مصرف كنندگان به مواد غذايي شود. طرح کارآفرینی حاضر نيز با مد نظر داشتن « فرآوري و بسته بندي عسل در ظروف شيشه اي نيم پوندي و ظروف يك‌بار مصرف از جنس پلي پروپيلن يا پلي استايرن » سعي در حصول به هدف فوق را دارد. ضمن اينكه با اجراي اين طرح ، مي‌توان بستر مناسبي را براي اشتغال نيروهاي ماهر و نيمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهيت صنايع غذايي بانوان مي‌توانند سهم بسزايي در آن داشته باشند.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان پروژه کارآفرینی تولید و بسته بندی عسل از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.