no-img
دانلود پروژه

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنرهای تجسمی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

ZIP
دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنرهای تجسمی
zip
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۴

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنرهای تجسمی


 دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنرهای تجسمی – در این طرح توجیهی به تاسیس آموزشگاه هنر های تجسمی پرداخته میشودو در آن از روش های محاسباتی و فنی برای توجیه اقتصادی طرح استفاده میشود.

 دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنر های تجسمی

پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنر های تجسمی

خلاصه و توضیح طرح : طرح حاضر كه به احداث آموزشگاه هنرهاي تجسمي با ظرفيت چهار كلاس براي آموزش هنرجويان در رشته هاي خوشنويسي، طراحي، نقاشي، گرافيك و مينياتور اختصاص دارد نيـز قادر است ضمن حصول به هدف فوق‌الذكر ، نقش مهمي در غني سازي اوقات فراغت پس از ساعات اشتغال به تحصيل يا تابستاني دانش‌آموزان و دانشجويان بر عهده گيرد. ضمن اينكه با اجراي اين طرح در كنار دستيابي به بازده مناسب اقتصادي ، زمينه اشتغال نيروهاي متخصص و هنر مند فراهم مي‌گردد. همچنين اين طرح داراي اين قابليت است كه در قالب تعاوني هاي بانوان به مرحله اجرا درآيد.

این طرح دارای دو فصل میباشد که در فصل اول به مقدمه ،توضیح محل و شرایط اقتصادی، وضعیت بازار، تبلیغات، معرفی رشته های آموزشگاه، تعیین ظرفیت، میزان اشتغال زایی،‌ و… ، در فصل دوم هم به محاسبات طرح و امور مالی پرداخته میشود مانند الف: سرمایه ثابت طرح(مکان، و تجهیزات، اثاثیه اداری،هزینه قبل از بهره برداری) ، ب: سرمایه در گردش(ملزومات اداری آموزشی،سوخت و انرژی،حقوق و دستمزد،هزینه استهلاک،هزینه نگهداری و تعمیرات،سرمایه در گردش) ، ج: درآمد طرح (برآورد هزینه های عملیاتی و غیر عملیاتی،پیش بینی مالی،دوره بازگشت سرمایه،محاسبه نقطه سر به سر،محاسبه کارمزد وام،جدول اصل و کارمزد تسهیلات)

________________________________________________

قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word – صفحات : ۲۲

  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.
  • توجه : مبلغ زیر به ریال میباشد.


دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *