no-img
دانلود پروژه

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنرهای تجسمی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنرهای تجسمی

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنرهای تجسمی


 دانلود رایگان پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنرهای تجسمی – در این طرح توجیهی به تاسیس آموزشگاه هنر های تجسمی پرداخته میشود و در آن از روش های محاسباتی و فنی برای توجیه اقتصادی طرح استفاده میشود. طرح حاضر به صورت رایگان با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۲۲ صفحه در اختیار شما میباشد.

 دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه هنر های تجسمی

خلاصه و توضیح طرح توجیهی آموزشگاه هنرهای تجسمی : طرح حاضر كه به احداث آموزشگاه هنرهاي تجسمي با ظرفيت چهار كلاس براي آموزش هنرجويان در رشته هاي خوشنويسي، طراحي، نقاشي، گرافيك و مينياتور اختصاص دارد نيـز قادر است ضمن حصول به هدف فوق‌الذكر ، نقش مهمي در غني سازي اوقات فراغت پس از ساعات اشتغال به تحصيل يا تابستاني دانش‌آموزان و دانشجويان بر عهده گيرد. ضمن اينكه با اجراي اين طرح در كنار دستيابي به بازده مناسب اقتصادي ، زمينه اشتغال نيروهاي متخصص و هنر مند فراهم مي‌گردد. همچنين اين طرح داراي اين قابليت است كه در قالب تعاوني هاي بانوان به مرحله اجرا درآيد.

این طرح توجیهی هنرهای تجسمی دارای دو فصل میباشد که در فصل اول به مقدمه ،توضیح محل و شرایط اقتصادی، وضعیت بازار، تبلیغات، معرفی رشته های آموزشگاه، تعیین ظرفیت، میزان اشتغال زایی،‌ و… ، در فصل دوم هم به محاسبات طرح و امور مالی پرداخته میشود مانند الف: سرمایه ثابت طرح(مکان، و تجهیزات، اثاثیه اداری،هزینه قبل از بهره برداری) ، ب: سرمایه در گردش(ملزومات اداری آموزشی،سوخت و انرژی،حقوق و دستمزد،هزینه استهلاک،هزینه نگهداری و تعمیرات،سرمایه در گردش) ، ج: درآمد طرح (برآورد هزینه های عملیاتی و غیر عملیاتی،پیش بینی مالی،دوره بازگشت سرمایه،محاسبه نقطه سر به سر،محاسبه کارمزد وام،جدول اصل و کارمزد تسهیلات)

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان طرح توجیهی آموزشگاه هنرهای تجسمی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.