no-img
دانلود پروژه

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه علوم کامپیوتر


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه علوم کامپیوتر
doc
آوریل 27, 2015
1 مگابایت
1000 تومان
با فرمت : word
1000 تومان – خرید

دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه علوم کامپیوتر


دانلود پروژه کارآفرینی آموزشگاه علوم کامپیوتر – در این طرح توجیهی به تاسیس آموزشگاه علوم کامپیوتر پرداخته شده که به صورت کامل به محاسبات سود و زیان و مشخصات فنی ، وسایل و امکانات مورد نیاز و تحلیل بازار رقابت نیز پرداخته شده هست. با فرمت : ورد word قابل ویرایش در ۲۹ صفحه در اختیار شما میباشد.

دانلود پروژه کارآفرینی تاسیس آموزشگاه علوم کامپیوتر

دانلود رایگان طرح توجیهی تاسیس آموزشگاه کامپیوتر : افزایش روزافزون کاربرد رایانه در عصر حاضر منجر به ورود آن به حریم زندگی روزمرة افراد شده است. چنانکه امروزه بکارگیری کامپیوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نیست که صرف کار با یک دستگاه رایانه شخصی می شود بلکه با استفاده از هر یک از وسایل الکترونیکی منزل یا محل کار یا حتی رانندگی با خودرو، مشغول بکارگرفتن یک یا چند پردازنده هستیم. با توجه به این مطالب اهمیت فراگیری صحیح علوم رایانه و شیوة بکارگیری این وسیله بیش از پیش افزایش یافته و به تبع آن آموزش علمی کاربردی آن مورد استقبال عمومی گردیده است. از سوی دیگر افراد جویای کار در حال حاضر با فرصتهای شغلی مواچه می شوند که مستلزم تسلط یا حداقل آشنایی با کاربرد کامپیوتر است. اهمیت این مطلب با در نظر گرفتن ترکیب جوان جمعیتی کشور و نیاز ضروری برای یادگیری کار با رایانه به منظور جذب در بازار کار مشخص می شود.از مطالب بالا نتیجه می گیریم مراکز آموزشی علوم رایانه که قادر باشند نیاز مردم را برآورده سازند مورد توجه افراد اجتماع می باشد این مراکز ضمن انجام فعالیت آموزشی هم فرصتهای شغلی برای فارغ التحصیلان رشته های مختلف مهندسی فراهم می کند و هم سود قابل توجهی نصیب صاحبان خود می سازد و در رفع معضل بیکاری جوانان به ویژه خانم ها نقش بسزائی دارد.

فهرست و خلاصه طرح توجیهی آموزشگاه کامپیوتر :

۱ – بخش معرفی

۲ – خلاصه مدیریتی /اجرایی

۳ – تجزیه و تحلیل صنعت

۴ – دورنمای شرکت /شرح کسب و کار

۵ – معرفی محصولات (کالا/خدمات)

۶ – برنامه عملیاتی و تولید

۷ – برنامه بازاریابی

۸ – ساختار سازمانی

۹ – برنامه زمان بندی  و عملیات

۱۰ – ارزیابی و مدیریت خطر پذیری

۱۱ – برنامه مالی

۱۲ – برنامه طرح و توسعه

۱۳ – پیشنهادها

۱۴ – ضمائم

و….

دانلود فایل : برای دانلود و خرید پروژه کارآفرینی آموزشگاه علوم کامپیوتر به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.