no-img
دانلود پروژه

دانلود رایگان پروژه كارآفرينی آموزشگاه خياطی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
دانلود پروژه كارآفرينی آموزشگاه خياطی
doc
آوریل 25, 2015
فایل رایگان میباشد.
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود پروژه كارآفرينی آموزشگاه خياطی


دانلود رایگان پروژه كارآفرينی آموزشگاه خياطی – در این طرح توجیهی به صورت کامل و دقیق به پروژه تاسیس آموزشگاه خیاطی پرداخته شده که در آن از روش های محاسباتی و همچنین توضیح و توجیه طرح پرداخته شده است. پروژه حاضر رایگان و با فرمت ورد word قابل ویرایش ۱۹ صفحه در اختیار شما میباشد.

دانلود پروژه كارآفرينی آموزشگاه خياطی

طرح کسب و کار آموزشگاه خياطی

علت راه اندازی و انتخاب این شغل برای این است که تمامی کارکنان دیپلم خیاطی را دارا هستند و قادر به انجام کارهای مربوط به آن می باشند و همچنین تعداد پوشاکی که از کشورهای دیگر از جمله چین وارد می شود و فروش زیادی هم دارد جایگزین لباس هایی است که کار خود کشورمان است زیرا مدتی است که توجه چندانی به دوخت لباس کودک و  نوزاد نمیدهند و بیشتر لباس ها در نوع لباس های مجلسی و اکثرا زنانه اندو این خود می تواند قدمی موثر در موفقیتمان باشد و مورد دیگر به خاطر استفاده از پارچه ای مناسب و مدل های متنوع با توجه به جنس وسن نوزاد و کودک در کارمان است چونپوست نوزادان و کودکان لطیف است اگر خودمان دوخت لباس آن ها را در کشور انجامدهیم خیلی بهتر از آن است که آن را از کشورهای دیگر وارد کنیم به فرمایش امام خمینی ( ره ) که می فرمایند :شما عزیزان کوشش کنید که از این وابستگی ها بیرون آیید و احتیجات کشور خودتان را برآورده سازیداز نیروی انسانی و ایمانی خودتان غافل نشوید واز اتکای به اجانب بپرهیزید . مورد مهم دیگر این است که با افتخار مارک ایرانی را در پوشاکی که آماده می کنیو بزنیم و از زدن مارک کشورهای دیگر روی پوشاکیکه دوخت کشور خودمان است خودداری کنیم و چون امسال سال نوآوری و شکوفایی از طرف مقام معظم رهبری مطرح شده پس ما دوخت ایرانی – مارک ایرانی – افتخار ایرانی را سر لوحه کار مان قرار می دهیم.

از دیگر مشاغلی که می توانید به واسطه مهارت خیاطی به آن بپردازید و کسب درآمد کنید تدریس خیاطی است که می تواند به شما کمک زیادی کند . از تدریس خصوصی در منازل گرفته تا آموزشگاه ها یا حتی تدریس مجازی به صورت ویدیو که این روزها از روش های بسیار پرطرفدار است.اگر مهارت چندان زیادی در دوخت ندارید و سال ها تجربه خیاطی ندارید نگران نباشید. میتوانید مراحل مقدماتی دوخت را تدریس کنید یا به صورت یک روزه آموزش یک مدل خاص را تدریس کنید. طرح توجیهی حاضر به صورت فصل بندی شده به بررسی طرح کارآفرینی احداث آموزشگاه خیاطی و دوخت و دوز پرداخته شده، که از قسمت پایین میتوانید فایل حاضر را رایگان ، دانلود نمایید.

فهرست :

مقدمه

روشهاي بازاريابي و تبليغات جهت عرضه محصولات خدمات يا توليدي

توجيه اقتصادي

مكان سنجي

سخن با فراگيران

هنر خياطي

از فروشنده انتظار مي رود كه…

مشتري

رنگ لباس

دوخت لباس

اتوي لباس

پارچه

پوشاك نوزادان و خردسالان

مشخصات لباس

پارچه هاي مناسب

قرارداد قرض الحسنه

قرارداد صلح

صندوق پس انداز قرض الحسنه

تعهد نامه

فرم درخواست صدور قبض و پرداخت ماليات

اشخاص حقيقي

برگه تشخيص ماليات مشاغل

برگه تشخيص ماليات

فرم تقاضاي بخشودگي جريمه

كروكي

بازديد از كارخانه البسكو

جدول تجهيزات كارگاه

تجهيزات آشپزخانه

مواد مصرفي كارگاه

مواد مصرفي آشپزخانه

تجهيزات آشپزخانه

صورتحساب سود و زيان سرمايه

تراز نامه

كارآفرين كيست؟

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان طرح توجیهی آموزشگاه خياطی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

(جهت دانلود رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.)



دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.