no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی پایه دوم ابتدایی نوشتن و خواندن اعداد سه رقمی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی پایه دوم ابتدایی نوشتن و خواندن اعداد سه رقمی
doc
مارس 10, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
42 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی پایه دوم ابتدایی نوشتن و خواندن اعداد سه رقمی


دانلود درس پژوهی پایه دوم ابتدایی نوشتن و خواندن اعداد سه رقمی – بهترین نمونه موجود با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۲ صفحه به صورت کامل و آماده جهت ارائه درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی به فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی پایه دوم ابتدایی کتاب ریاضی درس نوشتن و خواندن اعداد سه رقمی با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم دوم دبستان گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۴۲ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی دوم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

برنامه‌هاي كتاب‌های درس ریاضی در ابتدايي طوري طراحي شده كه هرگونه انتخابي را از معلمان ما سلب كرده كه همين امر باعث شده كه معلمان فقط فكر خود را روي مطالب درسي متمركز كنند در صورتي كه با تجديدنظر در محتوا و آزاد‌گذاشتن معلم در انتخاب آن معلم مي‌تواند بين فعاليت‌هايي كه دانش‌آموزان را به فكركردن سوق مي‌دهد و فعاليت‌هاي كه فقط مشغول كننده هستند تفاوت بگذارد و فعاليت‌هايي را كه تسهيل‌كننده يادگيري در بچه‌ها مي‌شود را انتخاب كند مثالي عرض مي‌كنم:محتواي به معلم كلاس اول ارائه شود كه معلم آزادانه كودكان را در يادگيري شناخت اعداد و خواندن و نوشتن آن تا عدد ۹۹ يادگيري مفهوم جمع و تفريق و حل مسائل مربوط به آن كمك كند در بازديدي كه از يكي از روستاهاي منطقه‌ي زيويه به عمل آوردم در دي‌ماه بود كه از بچه‌هاي پايه اول پرسيدم بچه‌ها رياضي تا صفحه‌ي چند خوانده‌ايد بچه‌ها تعجب كردند گفتند رياضي؟ ما كه رياضي نداريم معلم به من گفت شما رياضي بپرسيد چه كار به كتاب رياضي داريد من هنوز كتاب رياضي به آنها نداده‌ام وقتي سؤالاتي از بچه‌ها كردم اين دانش‌آموزان در سطح آخر سال يك دانش‌آموز پايه اول بودند معلم اعداد را به آنها ياد داده بود مفهوم جمع و تفريق و حل مسائل مربوط به آن را خيلي بهتر از مدراسي كه محدود به كتاب بودند ياد گرفته بوده‌اند.

اهداف کلی :

– آشنایی با نوشتن وخواندن اعداد سه رقمی

– آشنایی با ارزش مکانی ارقام سه رقمی

اهداف شناختی (دانستنی ها) :

– آشنایی با نوشتن وخواندن اعداد سه رقمی

– آشنایی با ارزش مکانی اعداد سه رقمی

– آشنایی با نوشتن حروف اعداد سه رقمی

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی ریاضی دوم ابتدایی درس نوشتن و خواندن اعداد سه رقمی به صورت کامل و دقیق روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.