no-img
دانلود پروژه

طرح جابر درباره بیهوشی به همراه دفتر کارنما


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
طرح جابر درباره بیهوشی به همراه دفتر کارنما
doc
بهمن ۵, ۱۳۹۷
2 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

طرح جابر درباره بیهوشی به همراه دفتر کارنما


دانلود طرح جابر بن حیان درباره بیهوشی به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه و آماده استفاده توسط دانش آموزان و والدین و آموزگاران در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش می باشد.

دانلود نمونه طرح جابر

طرح جابر حاضر در مورد بیهوشی به صورت کامل و آماده با فرمت ورد قابل ویرایش با دفتر کارنما و آموزش تنظیم کارتو پلاست، طراحی شده و بر اساس بخش نامه طرح جابر ابن حیان جهت استفاده میباشد. هم اکنون میتوانید طرح حاضر را از سایت دانلود پروژه دریافت نمایید. همینطور میتوانید سایر طرح جابر مورد نیاز خود را نیز در سایت دیدن نمایید.

موارد موجود در این مجموعه :

پوستر های طرح جابربن حیان درباره بیهوشی

عکس و تابلوی نمایش طرح جابر در مورد بیهوشی

مطالب علمی آموزشی درباره طرح جابر بیهوشی

به همراه دفتر کارنما طرح جابربن حیان

همراه با موارد بالا همینطور فایل آموزش تنظیم کارتو پلاست و چندین فایل کمک آموزش در زمینه جشنواره جابربن حیان در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این طرح :

بیهوشی عمومی حالتی القا شده است که درآن فرد با دریافت داروهایی حالت فراموشی، بی‌حسی، فلج عضلانی و القای خواب را پیدا می‌کند، که تمامی این حالات کنترل شده و قابل بازگشت است. در بیهوشی عمومی این چهار وظیفه دنبال می‌شود:(۱)بیمار به طور موقت، حتی هنگامی که محرک درد وجود دارد، بیدار نشود؛(۲) به یاد نیاورد چه اتفاقی افتاده است؛(۳) فراهم کردن راه‌هایی ایمن و تنفس دادن به دلیل فلج عضلات تنفسی انجام شود؛(۴) حمایت قلبی-عروقی به دلیل اثرات داروهای بیهوشی فراهم شود.بیهوشی عمومی در برابر آرام‌ بخشی و بی‌حسی منطقه‌ای قرار دارد و دارای سه هدف عمده می‌باشد: فلج کامل اندام، عدم هوشیاری و از بین بردن استرس برای عمل جراحیمیزان قدرت داروهای بیهوشی با معیار حداقل غلظت آلوئولی سنجیده می‌شود. حداقل غلظت آلوئولی، میزان دارویی از ماده بیهوش کننده است که در ۵۰٪ بیماران از پاسخ به تحریک دردناک جلوگیری می‌کند. خطرات بیهوشی شامل خطرات با ریسک بالا مانند مرگ و سکته قلبی و آمبولی ریه و خطراتی با ریسک کمتراز جمله تهوع و استفراغ بعد از عمل و اقامت طولانی مدت در بیمارستان است. احتمال وقوع این عارضه‌ها به عواملی همچون شرایط بیمار، پیچیدگی عمل جراحی و نوع بیهوشی بستگی دارد. خطرات و عوارض در ارتباط با بیهوشی به دو دسته موربیدیتی(بیماریها و یا اختلالات در ارتباط با بیهوشی) و) مورتالیتی (مرگ ناشی از بیهوشی) تقسیم‌بندی می‌شود. تلاش و جستجو کردن برای مشخص کردن اینکه چگونه بیهوشی می‌تواند منجر به موربیدیتی و مورتالیتی شود بسیار سخت است زیرا سلامتی بیمار قبل از جراحی و میزان پیچیدگی عمل جراحی در مشخص کردن میزان خطرات و ریسک بیهوشی مؤثر هستند.

برای دانلود و خرید طرح جابر سوم ابتدایی با موضوع بیهوشی به همراه دفتر کارنما به صورت کامل و آماده از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.