no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی پایه دوم ابتدایی تدریس ساعت و دقیقه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی پایه دوم ابتدایی تدریس ساعت و دقیقه
doc
فوریه 15, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
34 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی پایه دوم ابتدایی تدریس ساعت و دقیقه


دانلود درس پژوهی پایه دوم ابتدایی تدریس ساعت و دقیقه – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۴ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی دوم ابتدایی کتاب ریاضی درس ساعت و دقیقه با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۴ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه دوم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

پژوهش حاضر به صورت کیفی از نوع درس پژوهی با موضوع تدریس ساعت ودقیقه در مدرسه ….. شهرستان ….اجرا شده است.این درس پژوهشی به صورت گروهی و با مشارکت ۷ نفر از همکاران فرهنگی با موضوع مذکور به اجرا درآمد.از آن جا که مسأله آموزش کودکان در پایه‌های ابتدایی نیازمند استفاده از شیوه‌های متفاوتی می‌شود و هم چنین و محتوای درسی از مجموعه‌ای از مهارت‌ها (مشاهده کردن، پیش‌بینی کردن، بررسی فرضیه و …) و معلومات سازماندهی می‌شود که در نهایت کودکان را به بروز کنش عقلانی معطوف به نتایج مشهود و فهم عمیق دانش‌ها و ارزش‌ها سوق می‌دهد. لذا چالش‌های پیش روی گروه در این حوزه این بود که ما چگونه می‌توانیم در تدریس دروس مرتبط به صورت موثر عمل کرده و اهمیت درس را به صورتی شایسته به دانش‌آموزان بفهمانیم. پس از اجرای طرح درس اولیه (سناریو) و بازبینی آن، نهایتاً سناریو در کلاس تدریس و توسط اعضای گروه به مشاهده و نقد و تحلیل گذاشته شد.درس پژوهي به زبان ساده مطالعه و پژوهش جمعي پيرامون عمل تدريس است . بعنوان يك معلم حرفه اي بيا و در روش تدريس خود تامل کن! حتما روش بهتري براي تدريس وجود دارد.

هدف کلی : آشنایی فراگیران با دانش آموزان با ساعت و دقیقه

اهداف جزئی :

۱- آشنایی دانش آموزان با نحوه ی عمل کردن هنگام خواندن ساعت

۲- آشنایی دانش آمزان با چگونگی خواندن عقربه های ساعت شمار

۳- آشنایی دانش آموزان با چکونگی خواندن عقربه های دقیقه و ثانیه شمار

۴- آشنایی دانش آموزان با تغییر کردن ساعت در بعد از ظهر

هدفهای رفتاری :

۱- نحوه خواندن ساعت را برای دوستانش توضیح دهد. (دانشی)

۲- عقربه های ساعت شمار و ثانیه شمار را از یکدیگر تفکیک کند. (دانشی)

۳- مثالی از ساعت مطرح کند و بتواند آن را بخواند. (مهارتی)

۴- بتواند ساعت را به زبان ریاضی بنویسد. (مهارتی)

۵- علاقه زیادی به خواندن ساعت  پیدا کند. (نگرشی)

۶- مراحل کار خواندن ساعت را دنبال کند. (نگرشی)

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی کلاس دوم ابتدایی درس ساعت و دقیقه به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.