no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی فارسی پایه اول ابتدایی (خوا) استثنا (کتابخوانی)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی فارسی پایه اول ابتدایی (خوا) استثنا (کتابخوانی)
doc
مارس 8, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
33 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی فارسی پایه اول ابتدایی (خوا) استثنا (کتابخوانی)


دانلود درس پژوهی فارسی پایه اول ابتدایی (خوا) استثنا (کتابخوانی) – نمونه کامل و دقیق با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۳ صفحه به صورت کامل و آماده جهت ارائه درس پژوهی کلاس اول ابتدایی میباشد.

دانلود درس پژوهی ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی کلاس اول ابتدایی کتاب فارسی (خوا) استثنا (کتابخوانی) با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم پایه اول دبستان گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۳ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی اول ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت دانلود پروژه استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

با توجه به رویکرد جدید نظام آموزشی و تاکید براجرای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش و توجه به هوشمند سازی مدارس و استفاده از فناوریهای نوین و تکنولوژی روز در تدریس ،تصمیم گرفتیم که با استفاده از تجربیات همکاران و فناوری های روز ،راهکار های مؤ ثری برای یادگیری کلماتی که استثنا هستند (مانند (خوا) استثناء ) ارائه دهیم . از آنجا که در پایه های بالاتر مشاهده می شد که اغلب دانش آموزان هنگام نوشتن دیکته ،نشریات و روزنامه دیواری و… کلماتی را که در فارسی استثنا ء هستند اشتباه می نویسند ،لذا احساس کردیم که در تدریس اینگونه درس ها تحولی نو ایجاد کنیم و با استفاده از فناوری نوین و رسانه های آموزشی روزتنوعی در امر یادهی یادگیری مشارکتی به وجود آوریم. معمولاً به علت اینکه آموزگاران یک پایه چندین سال در همان پایه تدریس می کنند ،گاهی اوقات از برخی نکات مهم غفلت می ورزند و به نو آوری در تدریس چندان اعتقادی ندارند.

اهداف کلی درس :

اموزش صدا و نشانه ی (خوا – خا )

توانایی خواندن و نوشتن کلمات با حروف خوانده شده.

تشخیص صدای (خوا – خا) در اول ,وسط و اخر کلمات

ایجاد علاقه به مطالعه کتاب.

اقرار به یکدیگر و ابراز علاقه به اعضای خانواده.

اشنایی با انواع گل ها و راه های مراقبت از انها.

هدفهای جزئی :

توانایی خواندن متن با تلفظ صحیح.

با کلماتی که حرف (خوا ) دارد جمله بسازد.

موارد کاربرد این حرف(خوا)را یاد بگیرد.

صدای خوا را بتواند تشخیص بدهد.

برای دانلود و خرید نمونه درس پژوهی فارسی اول ابتدایی (خوا) استثنا (کتابخوانی) به صورت کامل و آماده روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.