no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی علوم پایه چهارم ابتدایی انرژی نیاز هر روز ما


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی علوم پایه چهارم ابتدایی انرژی نیاز هر روز ما
doc
مارس 22, 2019
2 مگابایت
3000 تومان
29 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی علوم پایه چهارم ابتدایی انرژی نیاز هر روز ما


دانلود نمونه درس پژوهی علوم پایه چهارم ابتدایی درس انرژی نیاز هر روز ما – بهترین نمونه حاضر با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۲۹ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

دانلود درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی

درس پژوهی حاضر درس پژوهی پایه چهارم ابتدایی کتاب علوم تجربی درس انرژی نیاز هر روز ما با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم چهارم دبستان گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۲۹ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه چهارم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

این درس به روش پرسش و پاسخ و روش نوین بارش مغزی انجام گرفت که با توجه به استفاده ی از تجربیات ساده و شخصی  و روزمره ی دانش آموزان و بیان آن ها به روش های مختلف و استفاده ی معلم از بیانات و ایده های دانش آموزان و بازخورد آن توسط دانش آموزان ، به خوبی توانست معلم را به اهداف تعیین شده ، برساند.

اولین جلسه جهت انجام درس پژوهی در تاریخ ………… برگزار شد. در این جلسه اعضای گروه درس پژوهی و پایه مورد تدریس انتخاب شدند. با توافق همکاران درس و پایه مورد نظر به عنوان مجری درس پژوهی انتخاب شد. با توجه به اینکه اعضای گروه درس پژوهی آموزشگاه. ۵ نفر هستند وظایف به صورت زیر انجام شد. در این جلسه چالش مورد نظر در نظر گرفته شد .قرار شد با هم فکری همکاران راهکارهای مناسبی جهت تقویت دانش آموزان ارائه شود. پس جلسه عنوان درس پژوهی روی چند برگه تایپ شده و در قسمت های مختلف مدرسه در معرض دید دانش آموزان نصب شد.

هدف کلی : آشنایی با انرژی و کاربرد های آن

اهداف جزئی :

۱- مفهوم انرژی را بشناسید.

۲- صورتهای انرژی را نام ببرید.

۳- انرژی های گرمایی و حرکتی را تشخیص دهند.

۴- مفهوم انرژی گرمایی و نورانی و الکتریکی را بشناسند.

اهداف رفتاری :

۱- بتوانند مفهوم انرژی را شرح دهند.

۲- بتوانند صورتهای انرژی را بگویند.

۳- نسبت به اهمیت انرژی الکتریکی واقف باشند.

۴- کاربرد انرژی الکتریکی را تفسیر کنند.

شما میتوانید برای دانلود و خرید درس پژوهی علوم کلاس چهارم ابتدایی درس انرژی نیاز هر روز ما به صورت کامل و آماده روی دکمه زیر کلیک کنید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.