no-img
دانلود پروژه

دانلود درس پژوهی ریاضی چهارم ابتدایی درس رسم نیمساز


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی چهارم ابتدایی درس رسم نیمساز
doc
فوریه 13, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
35 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی چهارم ابتدایی درس رسم نیمساز


دانلود درس پژوهی ریاضی چهارم ابتدایی درس رسم نیمساز – دقیق ترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۵ صفحه به صورت کامل و آماده با فصل بندی دقیق در اختیار شما فرهنگیان گرامی هم اکنون در وب سایت دانلود پروژه میباشد.

درس پژوهی دبستان

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی چهارم ابتدایی کتاب ریاضی درس رسم نیمساز با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۳۵ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پایه چهارم هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان مقاطع مختلف معمولاً در درس ریاضی مشکلات اساسی دارند. بسیاری از دانش آموزان حتی در ساده ترین مطالب ریاضی مربوط به سال های قبل اشکال دارند. در ابتدای سال تحصیلی معمولاً مشکلات یادگیری ریاضی به دلیل فراموشی مطالب پایه بسیار زیاد است و دانش آموزان کشش لازم برای یادگیری ریاضی را ندارند و وقتی که مطالبی را تدریس می کنیم نمی فهمند. علل بسیاری در ضعف ریاضی دانش آموزان نقش دارند. از جمله آن ها: پایه ضعیف در درس ریاضی از سال های قبل ،کم هوشی و دیرآموزی بعضی از دانش آموزان، نداشتن اعتماد به نفس در درس ریاضی، مشکلات جسمی بعضی از دانش آموزان، سوءتغذیه، ضعف چشم.اقدام هایی که برای چنین دانش آموزانی می توان انجام داد به قرار زیر است:ابتدا باید در چند جلسه اعتماد به نفس دانش آموزان را تقویت کرد. برگزاری امتحانات به صورت کتاب باز (open book) می تواند انجام شود تا دانش آموزان اعتماد به نفس پیدا کنند. باید آنها را تشویق کرد که خودشان مطالب را یاد بگیرند و تمرین ها را حل کنند و زود ناامید نشوند. اگر دانش آموزی تمرینی را حتی ناقص حل کند، باید او را تشویق کرد و نمرات بیش از حقش به او داد. هر بار که با کوچکترین مطلبی یک نمره خوب برای دانش آموز گذاشته شود، کم کم این دانش آموز از درس ریاضی و معلم ریاضی خوشش می آید. باید سعی کرد ضعف های دانش آموز را به رویش نیاورد. به اين ترتيب شما گام در مسير درس پژوهي نهاده ايد روشي که پايه توسعه  مستمر حرفه اي شماست و شما را در مسير يک معلم حرفه اي و فکور به حرکت وا مي دارد !در این درس پژوهی سعی بر این است که دانش آموزان به طور کامل با مفاهیم رسم نیمساز آشنا گردند و مشکلات و معایب تدریس در این باره برطرف گردد.

برنامه ریزی درس پژوهشی :

آشنایی کامل دانش آموزان با مفهوم کامل رسم نیمساز و برطرف شدن اشکالات

اهداف کلی :

آشنایی کامل دانش آموزان با مفهوم رسم نیمساز و ایجاد تفکر و خلاقیت در فرایند یاد دهی – یادگیری

هدف درس پژوهی :

۱-  ایجاد تفکر در دانش آموزان

۲-  پرورش قوه تخیل در دانش آموزان

۳-  تثبیت یادگیری با کمک تقویت تفکر

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی پایه چهارم ابتدایی درس رسم نیمساز به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.