no-img
دانلود پروژه

درس پژوهی ریاضی پنجم دبستان درس تقسیم کسرها به صورت کلی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
درس پژوهی ریاضی پنجم دبستان تقسیم کسرها به صورت کلی
doc
فوریه 22, 2019
3 مگابایت
3000 تومان
52 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

درس پژوهی ریاضی پنجم دبستان تقسیم کسرها به صورت کلی


درس پژوهی ریاضی پایه پنجم دبستان درس تقسیم کسرها به صورت کلی – کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش ۵۲ صفحه به صورت کامل و آماده در اختیار شما فرهنگیان گرامی میباشد.

درس پژوهی پنجم ابتدایی

درس پژوهی مورد نظر درس پژوهی پایه پنجم دبستان کتاب ریاضی درس تقسیم کسرها به صورت کلی با رعایت همه نکات مربوط به درس پژوهی آماده و تکمیل جهت استفاده شما معلم ابتدایی گرامی بوده و با رعایت آخرین بخشنامه تدوین و آماده دانلود میباشد. درس پژوهی حاضر کاملترین نمونه با فرمت ورد word قابل ویرایش در ۵۲ صفحه کامل و آماده با فصل بندی دقیق جهت استفاده درس پژوهی پنجم ابتدایی هم اکنون میتوانید از آن بهره مند شوید. همینطور میتوانید سایر درس پژوهی آماده مورد نظر خود را نیز در سایت استفاده نمایید.

قسمتی از درس پژوهی حاضر :

مهارت ها :

۱-توانایی استفاده از رسم شکل در حل مسائل مختلف

۲- دانش آموزان جمع و تفریق کسر و عدد مخلوط را با استفاده از محور و یا تصویر یاد می گیرند.

۳- دانش آموزان گسترده نویسی عدد مخلوط را یاد می گیرند و از آن در عملیات جمع و تفریق استفاده می کنند.

۴- دانش آموزان  نحوه تجزیه وترکیب اعدادکسری رامی آموزندوازآن درتبدیل کسر به عدد مخلوط استفاده می کنند.

۵- از ماشین ورودی و خروجی جهت عملیات روی کسرها استفاده می کنند.

۶- توانایی ارائه نمایش ضرب و تقسیم کسر و اعداد اعشاری به صورت تصویری

۷- برقراری ارتباط کلامی جهت درک بهتر تقسیم کسرها

تجزیه و تحلیل داده ها :

طبق بررسی های انجام شده بر روی شواهد یک و با مطالعه ی مبانی نظری مرتبط با مشکل درک کسرها ، عوامل مختلفی می تواند. در ایجاد این مسئله مؤثر باشند. که از جمله ی آن ها می توان به آموزش نا مناسب ، عوامل جسمانی ، خانواده ، عوامل روحی – عاطفی و شرایط و موقعیت کلاسی و وسایل آموزشی اشاره کرد. آموزش نا مناسب را می توا ن از مهمترین عوامل دانست. که در این جا نحوه  تدریس و ارزیابی معلم ، نقش بخصوصی را ایفا می کند. معلمی که آموزش مفاهیم ریاضی را به صورت کلامی بیان می کند و چند نمونه تمرین حل کرده و از روش تصویری و دست ورزی استفاده نمی کند و با دادن تمارین زیاد و  نا مناسب و تلف کردن وقت کلاس و آموزش  پوشه ی کار را از سر خود وا می کند واز تمرینات کاربردی استفاده نمی کند و به کمیت بیشتر از کیفیت آن ها اهمیت می دهد. باعث خستگی زیاد و کاهش انگیزه در دانش آموز می شود. و در درک صحیح ریاضی دانش آموزان تأثیر می گذارد.چون که ریاضی جدید با دست ورزی شروع می شود و دانش آموزان تمرینات و کار در کلاسها را خودشان انجام می دهند و معلم بیشتر راهنما و تسهیل گر است.  و همچنین نبود وقت کافی جهت نظارت معلم بر دانش آموزان به علت چند پایه بودن کلاس باعث می شود که دانش آموزان نسبت به انجام تکالیف و نوشتن تمرینات ریاضی بی علاقه و بی انگیزه شوند. و همین آموزش نامناسب معلم می تواند در دانش آموزان مشکلات روحی و عاطفی ایجاد کند.

برای دانلود و خرید درس پژوهی ریاضی کلاس پنجم دبستان درس تقسیم کسرها به صورت کلی به صورت کامل و دقیق از لینک زیر میتوانید استفاده نمایید.دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.