no-img
دانلود پروژه

برنامه سالانه مدارس استثنایی بر اساس طرح تدبیر


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
برنامه سالانه مدارس استثنایی بر اساس طرح تدبیر
doc
دسامبر 17, 2017
3 مگابایت
4000 تومان
4000 تومان – خرید

برنامه سالانه مدارس استثنایی بر اساس طرح تدبیر


دانلود برنامه سالانه مدارس استثنایی بر اساس طرح تدبیر ۹۷-۹۶

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

این برنامه سالانه مدارس استثنایی بر اساس طرح تدبیر دقیق ترین برنامه بر اساس طرح تدبیر برای سال تحصیلی میباشد که هم اکنون میتوانید از آن استفاده نمایید. در این مجموعه برنامه سالانه و تقویم اجرایی و پروژه مهر برای مدارس استثنایی موجود میباشد که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

قسمتی از این برنامه :

آنان كه دورانديش‌تر و فردانگرترندو در پايان سال تحصيلي به آغاز مي‌انديشند .درود بر محضر رهبر عزیزمان که با ندایش قد قامت عشق را بر تارک مدارس برافراشته . خدای را شاکریم که لطف بی شمارش را نصیبمان نمود تا در سایه عنایتش بتوانیم در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نوجوانان و جوانان دیارمان بر آئیم  و از تلاش خسته نشده و از کمبودها دچار رکود و کسالت نشویم . با امید به آنکه امسال را پربارتر از سال گذشته در پیش داشته باشیم .با توجه به آيين نامه اجرايي مدارس كه چند سالي است مبناي كار اجرايي مراكز آموزشي قرار گرفته است و موادي از آن كه مربوط به برنامه سالانه مدارس است كه از نقاط بسيار خوب آيين نامه به شمار مي رود اگر به درستي اجرا شود مي تواند به رواني امور جاري مدارس كمك نمايد. چون در اين مواد مدير موظف به ارايه برنامه سالانه مي باشد. چنانچه بخش اجرايي آموزشگاه و در راس آنها مدير معتقد به تنظيم برنامه سالانه (و حتي چند سال) باشد مجبور به شناخت و شفاف سازي اهدافي است كه خود و همكارانش مجري آن بوده و برنامه براي آن تنظيم شده است. در وضعيت موجود اكثر مديران مدارس با استفاده از دستورالعمل , شرح وظايف و تجربه شخصي به صورت مقطعي و روزمره وظايف خود را انجام مي دهند كه متاسفانه گاهي اوقات در حين اجرا با مشكل روبرو شده و شايد بخشي از فعاليت اجرايي فراموش شود..با عنايت به تجربه اي كه در تنظيم برنامه سالانه داشتیم  با كمك همكاران شروع به بررسي و شناخت اهداف و برنامه ها نموده و نهايتاً برنامه تصويب شده حاضر حاصل گرديد. با توجه به محدوديت هايي كه در ايجاد آن دخالت نداشته و از عوامل خارج سازماني محسوب مي شوند سعي شده است پيش بيني هاي لازم به عمل آيد تا اثر عوامل مخل برنامه به حداقل خود رسيده و اميدواريم در صد بسيار زيادي از برنامه ها به اجرا در آيد.در پايان لازم مي دانم از همه كساني كه در تنظيم و تصويب برنامه و تقويم اجرايي دخالت داشته اند تشكر و قدرداني نمايم.


قیمت فایل : ۴۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات :
  • خریدار گرامی : به دلیل حجم بالای این فایل، برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.