no-img
دانلود پروژه

تجربیات معلمان (چگونگی علاقه مند نمودن دانش آموزان به مسابقات فرهنگی هنری و ارائه راهکارها برای پیشرفت آنها)


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
تجربیات معلمان (چگونگی علاقه مند نمودن دانش آموزان به مسابقات فرهنگی هنری و ارائه راهکارها برای پیشرفت آنها)
doc
ژانویه 29, 2018
300 کیلوبایت
2000 تومان
25 صفحه (word)
2000 تومان – خرید

تجربیات معلمان (چگونگی علاقه مند نمودن دانش آموزان به مسابقات فرهنگی هنری و ارائه راهکارها برای پیشرفت آنها)


دانلود تجربیات برتر معلمان (چگونگی علاقه مند نمودن دانش آموزان به مسابقات فرهنگی هنری و ارائه راهکارها برای پیشرفت آنها)

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی (چگونگی علاقه مند نمودن دانش آموزان به مسابقات فرهنگی هنری و ارائه راهکارها برای پیشرفت آنها) با رعایت همه نکات مربوط به تجربیات برتر، ابتکارات فردی و حرفه ای معاون پرورشی آماده و تکمیل جهت استفاده شما تدوین و آماده دانلود میباشد.

قسمتی از طرح و ابتکار :

جوانی و نوجوانی ، بهار عمر و هنگام شكوفايى آن و آغاز فراز و نشيب‌هاى روحى و جسمى و رسيدن به رشد است. در اين دوره كم‏كم شخصيت انسان شكل مى‏گيرد و پرسش‌هاى فكرى و فرهنگى بسيارى در ذهن دانش آموز پيدا مى‏شود. (بلر، ۱۳۷(ص)، ص (ص)۳) روزهاى دانش آموزى لبريز از زيبايى، نشاط، احساسات، لذت‌هاى متنوع، تفريح و آراستگى است. از سوى ديگر، خداجويى و خدايابى و دين‏باورى از ويژگي‌هاى اين دوران است. با درك اين ويژگي‌ها و انرژى متراكمى كه در آن‌ها وجود دارد و با تبيين صحيح باورها و ارزش‌هاى دينى و مذهبى، مى‏توان روح ناآرام دانش آموز را آرامش و اطمينان بخشيده و او را به نجات و كمال رساند.نهادهای فرهنگی جامعه وظيفه دارند قرآن كريم را كه تجلى‌گاه خداوند و يگانه وسيله ارتباط ميان بندگان و آفريدگار جهان است، به ميان دانش آموزان بياورند و آنان را با كتاب خدا آشنا، و انديشه و عمل آنان را با قرآن هماهنگ كنند و بدين وسيله، قرآن را از انزوا و مهجوريت خارج سازند تا فرستاده خدا در روز قيامت، لب به گلايه نگشايد: «و قال الرسول يا ربّ انّ قومى اتخذوا هذا القرآن مهجوراً»؛ (فرقان، ۳۰) و رسول خدا گفت: پروردگارا (با اينكه هشدار دادى و فرمودى اگر مى‏خواهيد سربلند و عزيز باشيد، به قرآن عمل كنيد) قوم من (نه تنها آن را ترك كردند) دورى از قرآن را پيشه خود ساختند.بهترين فرصت براى آشنایی با قرآن و معارف قرآنی، و احکام دوره دانش آموزى است؛ چرا که آنچه در اين دوره فرا گرفته شود، ماندگار و جاودان خواهد بود. حضرت امام خمینی (ره) در طول نهضت خود همواره دانش آموزان را مى‏ستود و آنان را ارشاد و راهنمايى مى‏كرد و براى پيشبرد آرمان‌هاى اسلام بر آنان سرمايه‏گذارى مى‏نمود:«شما دانش آموز‌ها اميد من هستيد، نويد من هستيد، اميد من به شما توده دانش آموز است. به شما توده محصل است. من اميد اين را دارم كه مقدرات مملكت ما، بعد از اين به دست شما عزيزان بيافتد و مملكت ما را شما عزيزان حفظ كنيد. شما دانش آموزان برومند، شما محصلين ارجمند، در هر جا از ايران كه هستيد بايد بيدار باشيد با بيدارى از حقوق خودتان دفاع كنيد». (خمینی، ۱۳۷۸، ج۲، صص ۸۰-۷(ص))بر اساس اهمیت موضوع دانش آموز و ارتباط با مسابقات فرهنگی و هنری، راهکارهای مربوط به حیطه وظایف وزارت آموزش و پرورش، مهمترین راهکارهای گسترش فرهنگ مسابقات فرهنگی و هنری در میان دانش آموزان بوده است .


قیمت فایل : ۲۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۲۵
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.