no-img
دانلود پروژه

برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر
doc
دسامبر 14, 2017
2 مگابایت
3000 تومان
32 صفحه (word)
3000 تومان – خرید

برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر


دانلود برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر ۹۷-۹۶

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

 

این برنامه سالانه معاون پرورشی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر دقیق ترین برنامه بر اساس طرح تدبیر برای سال تحصیلی میباشد که هم اکنون میتوانید از آن استفاده نمایید.

قسمتی از این برنامه :

اصلی ترین هدف در بعد پرورش در آموزش و پرورش  تعمیق باورها و مبانی مذهبی و اعتقادی دانش آموزان می باشد . در راستای تحقق این هدف و بر اساس سند تحول بنیادین فعالیت های اجرایی زیر پیش بینی گردیده که انشاءا… با لطف و عنایات الهی و تلاش همه جانبه همکاران و دانش آموزان محقق گردد .۱/۱ بر پا نمودن مراسم آغازین و بهره گیری از توانمندی های دانش آموزان و همکاری در این مراسم۲/۱ توجّه خاص به مراسم ایام ا… ، اعیاد ، جشن های مذهبی ، ایام سوگواری و عزاداری۳/۱برگزاری مراسم   قرآنی۴/۱ تشكيل انجمن اسلامي و به عضويت درآوردن دانش آموزان۵/۱ برگزاری منظم نماز جماعت۶/۱ اجراي برنامه ها و بزرگداشت هاي شهدا در جهت ترويج فرهنگ ايثار و شهادت۷/۱ شرکت دانش آموزان در مسابقات و برنامه های مذهبی ودینی درون آموزشگاهی۸/۱شرکت دانش آموزان در مسابقات فرهنگی و هنری۹/۱ شرکت دانش آموزان در مسابقات ورزشي و…. آموزشگاهی


قیمت فایل : ۳۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۳۲
  • خریدار گرامی : به دلیل حجم بالای این فایل، برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.