no-img
دانلود پروژه

برنامه سالانه مدیر هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش


دانلود پروژه

ادامه مطلب

DOC
برنامه سالانه مدیر هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش
doc
جولای 9, 2016
830 کیلوبایت
4000 تومان
46 صفحه (word)
4000 تومان – خرید

برنامه سالانه مدیر هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش


دانلود برنامه سالانه هنرستان ها و کار و دانش ۹۷-۹۶

در قالب فرمت ورد (word) قابل ویرایش

برنامه سالانه مدیر هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش

برنامه سالانه هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش

مقدمه :

امام علي عليه‌السلام :وارد عمل شدن بدون برنامه ريزي علت همه شكست‌هاست.مدیر آموزشگاه با استفاده از تخصص ودانش مدیریت و تحربیات کاری در محیط مدرسه باید اصل قاطعیت را در نظر داشته و به آن عمل نماید. در همه زمینه ها حرف اخر را مدیر می زند و این حرکت با قاطعیت همراه خواهد . تدبیر استفاده از قاطعیت به توانمندی و مهارتهای مدیر برمی گردد. در مسایل انضباطی هنرجویان و همکاران ،این قاطعیت مدیر می باشد که فضای مناسب برای رعایت مقررات ونظم را بوجود می اورد . البته این اصل منافاتی با روابط انسانی نخواهد داشت زیرا حتی در روابط انسانی نیز حریم ومحدوه خاص وجود دارد. که افراد رعایت می کنند.اصل فاطعیت در حقیقت مرحله اجرایی فعالیت های مدیر آموزشگاه خواهذ بود.پذیرفتن شخصیت مدیر باعث تاثیر بیشتر رفتارهای وی واصل قاطعیت در بین همکاران و هنرجویان می گردد. در مسایل آموزشی وپرورشی نیزنوع رفتار مدیر باید مصمم بودن و مقید بودن را برساند. اگر رفتارهای مدیریتی در شخص درونی شود بازتاب آن پذیرفتن شخصیت مدیر و محکمی تصمیم گیری های وی خواهد بود.برنامه ریزی توسط مدیر آموزشگاه از میان وظایف مدیریت آموزشگاهی ، برنامه ریزی دارای جایگاه مهمی است.

با توجه به تصميمات شوراي هنرستان فني و حرفه ای …………مقرر گرديد  برنامه سالانه این واحد در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ حول محور موارد ذیل تهیه گردد :

کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی هنرستان

توجه بیشتر به بعد معنوی فراگیران در امر تعلیم و تربیت آنها

آسیب شناسی قبولی هنرجویان (درصد قبولي)

آسيب شناسي عدم شركت هنرجویان در كلاس هاي هنرستان

هدفمندی فعالیت های اردویی

ارتقا نقش هنر آموزان در انجام فعالیت های فرهنگی ،هنری،آموزشی

فعال سازی کتابخانه جهت استفاده هنرجویان و هنر آموزان


قیمت فایل : ۴۰۰۰ تومان – فرمت : word (قابل ویرایش) – صفحات : ۴۶
  • توضیح : این فایل کامل و قابل استفاده برای تقویم اجرایی هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و تمامی اهداف و عملکرد در طول سال تحصیلی مورد بررسی قرار گرفته میشود.
  • خریدار گرامی : برای دانلود فایل پیشنهاد میکنیم از مدیریت دانلود استفاده کنید. همینطور فایل در قالب فرمت zip میباشد و برای اجرا نیازمند نرم افزار WinRAR میباشد.


دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.