no-img
دانلود پروژه

آزمون ریاضی کلاس اول ابتدایی فروردین ماه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
آزمون ریاضی کلاس اول ابتدایی فروردین ماه
pdf
آوریل 25, 2020

آزمون ریاضی کلاس اول ابتدایی فروردین ماه


دانلود رایگان آزمون ریاضی کلاس اول ابتدایی فروردین ماه – ازمون حاضر مربوط به کتاب ریاضی پایه اول دبستان و با فرمت : pdf پی دی اف در ۲ صفحه به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

آزمون ریاضی کلاس اول ابتدایی فروردین

نمونه سوالات و آزمون ریاضی پایه اول ابتدایی فروردین ماه که دارای ۹ سئوال که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. که در ادامه شما قسمتی از سوالات حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این آزمون و سوالات :  ۱- الگو را ادامه بده ۲- حاصل عبارات زیر را بنویس. ۳-در یک کلاس ۲۵ دانش آموز بود. ۱۰ دانش آموز از کلاس بیرون رفتند، چند دانش اموز در کلاس مانده است؟ ۴- در جای خالی عدد مناسب بنویس ۵- عدد های زیر را در جدول قرار بده و با حروف بنویس. ۶-برای عددهای زیر شکل بکش و برای شکل عدد بنویس. ۷- با کمک چوب خط حاصل جمع را پیدا کن ۸- به عدد یا حروف بنویس. ۹-دسته ده تایی درست کن و در جای خالی عدد مناسب بنویس.

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان سوالات ریاضی کلاس اول دبستان فروردین ماه از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.