no-img
دانلود پروژه

آزمون مداد کاغذی فارسی پایه اول ابتدایی


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
آزمون مداد کاغذی فارسی پایه اول ابتدایی
pdf
آوریل 28, 2020

آزمون مداد کاغذی فارسی پایه اول ابتدایی


دانلود رایگان آزمون مداد کاغذی فارسی پایه اول ابتدایی – ازمون حاضر مربوط به کتاب فارسی اول ابتدایی و با فرمت : pdf پی دی اف در ۳ صفحه به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

آزمون مداد کاغذی فارسی اول ابتدایی

نمونه سوالات و آزمون جمله نویسی پایه اول دبستان که دارای ۷ سئوال که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد. که در ادامه شما قسمتی از سوالات حاضر مشاهده میکنید و برای دانلود رایگان میتوانید اقدام کنید.

قسمتی از این آزمون و سوالات :  ۱- برای هر شکل جمله مناسب بنویس. ۲-برای هر دو کلمه جمله بنویس. ۳- کامل کن. (کلمه ی درست را در جای خالی بگذار). سگ، دشمن گربه و گربه، دشمن موش …….. (هستند – است). بچه ها از برف بازی لذت (می بریم – می برند) ۴-جاهای خالی را با کلمات داخل خانه پر کن. بیشتر دانش آموزان از کشیدن …….. لذت می برند. هر روز …….. آسمان را روشن میکند. مردم در قدیم پول های خود را در …….. می گذاشتند. مازندران هوای خوب و …… داشت. ۵- برای شکل زیر سه جمله بنویس. ۶-داستان زیر را با فکر خودت ادامه بده. چوپان گوسفندان را به چراگاه برد، در آنجا …… ۷- مرتب کنید : شالیزار – کشاورز – کارد می – برنج – در — پس از – نماز – می خواند – نماز – مادرم – اذان

دانلود فایل : شما میتوانید جهت دانلود رایگان سوالات و آزمون مداد کاغذی فارسی کلاس اول ابتدایی از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.