no-img
دانلود پروژه

نمونه آزمون فارسی پایه دوم ابتدایی آذر ماه


دانلود پروژه

ادامه مطلب

PDF
آزمون فارسی پایه دوم ابتدایی آذر ماه
pdf
دسامبر 21, 2019

آزمون فارسی پایه دوم ابتدایی آذر ماه


دانلود آزمون فارسی پایه دوم ابتدایی آذر ماه – آزمون حاضر که مربوط به کتاب فارسی کلاس دوم آذر ماه و با فرمت : pdf پی دی اف در ۲ صفحه به صورت رایگان در اختیار شما میباشد.

آزمون فارسی دوم ابتدایی

نمونه سوالات ماهانه حاضر فارسی پایه دوم دبستان آذر ماه که دارای ۱۳ سئوال که به صورت کامل و آماده طراحی شده که رایگان در اختیار شما فرهنگیان و معلمان و دانش آموزان عزیز میباشد.

قسمتی از این سوالات : ۱- این کتاب یعنی کتابی که ……… است. الف) نزدیک  ب) دور  پ) خیلی نزدیک  ت) خیلی دور ۲- کدام یک از موارد زیر بی جان می باشد.  الف) درخت  ب) فیل    پ) سینی  ت) مورچه ۳- فردا از محسن دوستم ……… عذر خواهی می کنم. الف) حتماٌ   ب) اتفاقاٌ   پ) معمولاٌ   ت) مثلاٌ ۴- کدامیک مربوط به مدرسه است. الف) تیشه   ب) آجر    پ) بیل    ت) دفتر ۵- در کدامیک از کلمه های زیر نشانه (ع) به کار رفته آن را در مستطیل رو به رو بنویسید. الف) مراقبت   ب) باغبان   پ) عبور و مرور   ت) غذا ۶- مرتب کنید. زندگی-در-پرنده ی-دو-کوچک-جنگلی –می کردند  دو-برادر-یاد-بگیرند-گرفتند-تازه ای-تصمیم-چیزهای ۷- در جاهای خالی کلمه مناسب بنویسید. به کسی که در اداره کار می کند ……… می گویند. به کسی که کلید می سازد ……… می گویند. به جایی که در آن میوه می فروشند …….. می گویند. به چیزی که مزه دارد ……. می گویند. ۸- در دو خط بنویسید که در خانه چگونه به پدر و مادرتان کمک می کنید.

کاربر گرامی : شما میتوانید جهت دانلود رایگان آزمون فارسی دوم ابتدایی آذر ماه از وب سایت دانلود پروژه به صورت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.

دانلود فایل با لینک مستقیم (کلیک کنید)دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.